Резултати от 1 до 8 от общо 8

Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. GbD
    GbD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    3
    #1

    Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    Здравейте! Моля Ви помогнете ми да се разправя с тези незнайни за мен настройки които не ми позволяват
    Много спешно да гътна* С::knuppel2: с Format, но нещо не ми дава да го направя ...точно когато ми излиза Вниманието, че ще изтрия всички данни на диска, после натискам OK за да го форматирам и ми излиза съобщение Windows was unable to complete the format, при положение, че* съм активирал Quick Format и Enable Compression. С* NTFS sym и Allocation unit size - 4096 bytes Дори и неактивирани пробвах, no няма ефект и не се трие и толкоз* ... неразбирам

    Разбира се целта ми е да преинсталирам Win-a, че вече не е за понасяне* .....

    Благодарности на всеки отзовал се !

    :Super:

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    Да не правиш опит да форматираш диска под WINDOWS, ако е така няма как да стане. Вкарай инсталационния диск в CD-то и от там му дай да се форматира

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    Явно е, че се опитва да го направи през Windows. Форматирането става от системна дискета или чрез самозареждащ оригинален диск (ХР, 98, и др.) или със специалезиран набор програми, като Hirens Boot Disc. Аз го правя по третия начин с Hiren's.

  5. GbD
    GbD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    Страшно съм Ви Благодарен,* по-късно след преинсталацията ще публикувам отговор с резултатите които са станали, защото до сега не съм преинсталирвал Windows, но ще се радвам и за Link от къде да си дръпна такава програмка за да опразня Windows-a и всичко на C: и след това да стартирам преинсталационния диск

    Много Благодарности

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    най лесно се прави с инсталационен диск на Windows - следваш всички указания - като потвърждаваш - и той те пита дали форматираш диска бързо или бавно и на каква система -Fat & Ntfs

  7. GbD
    GbD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    3
    #6

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    Мерси, но бихте ли ми помогнали как се прави инстинско Boot cd, че защото прочетох много по темата, а в същност или аз или авторите на това което съм прочел във форума и на много други места, не са конкретни или пък техните решения не довеждат до резултат който се оказва че на практика нямам никакаво boot-cd, а и най-вероятно аз предполагам че греша ...
    И допълнителен въпрос да ви питам: Имам 2 boot cd-та ( така поне си мисля, едното ми го даде приятел другото аз си го правих с програмката bootfile - 2k ), но и при двете като ги вкарам изписва ми, : Boot from CD ( при черен екран още преди зареждане на Windows, точно след фазата когато мога да влязя в BIOS изписвайки по-важните характеристики на машината ), като предварително съм настроил единствено да boot-ва от първия диск, втория ми е HDD.

    Отчаяно се нуждая от някой наистина силен съвет :coolsmiley:, Благодарности !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #7

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    ТУК е написано най-подробно, стъпка по стъпка, как да си инсталираш Windows.
    Успех!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    31
    #8

    Re: Не ми затрива дял C: с Windows-а чрез Format. Какви да ги правя?

    А на този сайт http://www.hometechlabs.hit.bg/ е на български.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 01-09-08, 07:00
  2. Отговори: 4
    Последно: 01-04-08, 13:21
  3. Windows Media Format missing
    От IBANEZ_ във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-06, 11:53
  4. Format na Windows 98
    От ico_bg във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 20-01-06, 18:29
  5. Какво да правя си тоя нет
    От spun във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 08-12-03, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе