Резултати от 1 до 5 от общо 5

PROBLEM!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #1

    PROBLEM!!!

    нуждая се от съвет относно паралата при стартиране на уиндос ХР. Малкия си е играл и е сложил някъква палрола която е забравена и сега неможем да работим. Бях решел и да преинсталирам уиндоса, но немога да вляза в БИОС-а оказа се, че и там иска парола, а компютъра е в гаранция и нестава да се махне батерията на дъното. Дял С е под НТФС и немога да инсталирам и Уин 98. Кажете някоя програма или начин да си влезна в компа, а също и да махна парлолата на БИОС-а

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #2

    PROBLEM!!!

    Ами относно Windows-a защо не влезнеш с администратора предполагам юзъра,на който е сложена паролата не е администратора и оттам вече си махаш или променяш паролата,на който искаш юзър.Иначе имаше някакви програми за ресетване на паролата не помня имена а и не ми се е налагало да ги ползвам поразтърси се малко точно в този форум имаше писано по този въпрос.А иначе за паролата на БИОС-а незнам през Software-а дали ще можеш да я разкараш без да отваряш компа малко трудно ще стане.Чувал съм нещо че можело да се махат паролите на БИОС-а през Win-a,но само съм чувал незнам въобще как става и дали е възможно.

  4. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    PROBLEM!!!

    доколкото разбирам има и парола на биоса, което означава че не може да накара машината да се стартитра от CD или от floppy, ако е така много лошо вин съвета на TRIPLE H, да влезнеш с админ парала или гуест, ако си оставил админ паролата за теб, ако не мисля, че ще се наложи да ходиш във фирмата за да ти слагат нова лепенка.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #5

    PROBLEM!!!

    SAMInside намира всички пароли, въпрос на време.

    Windows XP / 2000 / NT Key ресетва паролата на администратора на 12345. Иска зареждане на системата от CD или дискетка, но както си се навил да инсталираш 98, явно можеш.

    А с помощта на Winternals Administrator Pack можеш да правиш каквото си поискаш с РС-то си, дори и да е заключен администратора с парола.

    Понеже имам подозрения, че паролите от линка на breii може и да не работят на най-новите РС-та, да те посъветвам да натиснеш ESC или F8 след изписукването, за да влезеш в Boot менюто - повечето нови дъна го поддържат.

    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе