Резултати от 1 до 4 от общо 4

Папката CSC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    10
    #1

    Папката CSC

    Здравейте,

    имам следния проблем: в папката ми WINDOWS\CSC непрекъснато се записват някакви системни файлчета с огромен общ обем - става въпрос за няколко гигабайта за работен ден. В резултат на това, разбира се, компютъра непрекъснато дава проблеми със свободното дисково пространство. Аз ги трия въпросните файчета, и те пак се трупат... Излишни ли са те всъщност (компютъра си работи нормално и след като ги изтрия), и всъщност има ли смисъл да се записват и начин това да се предотврати?

    Системата ми е Windows XP Proffesional. Компютъра е включен в мрежа с инсталиран Windows 2003 Server на сървъра. Дали пък тези файлове не са от синхронизациите между двата компютъра за отделните юзери?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Папката CSC

    http://www.microsoft.com/resources/d...e_ffs_ludh.asp



    Първото изречение: "The CSC directory contains all offline files that are requested by any user on the computer."

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #3

    Папката CSC

    На същата страница на края пише:



    ...It is very important not to delete files directly from the CSC directory...



    Ако мрежата е достатъчно бърза, може да се помисли за изключване на тези offline files

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    10
    #4

    Папката CSC

    Благодаря за отговорите на въпроса ми!

    Наистина ми бяха полезни

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 01-05-09, 12:05
  2. Отговори: 5
    Последно: 13-02-08, 12:45
  3. Папката на windows стана огромна
    От peterkac във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 19-10-07, 17:46
  4. проблем с папката на windows
    От presents във форум Windows
    Отговори: 30
    Последно: 24-11-06, 23:38
  5. Отговори: 16
    Последно: 03-02-05, 18:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе