Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Инсталация на Windows:проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #16

    Re: Инсталация на Windows:проблеми

    @ NikolayBach

    в началото даде следната грешка и блокира компютъра >Windows setup requires 7340032 bytes available
    и на мен това ми се случи веднъж, но, уви, не си спомням как го оправих

    в* лесно маже да се намери отговор, защото този проблем май често се случва....

    @ gogo_gg

    Другият ми вупрос е как мога да си напрая така диска че с инсталацията на Windows да ми инсталира и някои oсновни програми, че да не си играя после да го правя всеки път това, сущо и да сложа и ъбдейтите на Windowsа в диска и дори ако няма място на CD-to* да го напраяв на DVD
    1. Правиш поне два дяла на диска
    2. Инсталираш всичко - ОС плюс програми и ъпдейти на първия дял
    3. Правиш image на инсталацията - върху свободния втори дял с DRIVE IMAGE (от* дискета или от HIREN'S BOOTCD) с опция за разделяне на* image за да се хване на CD - при пълна инсталация на уиндоз ХР и програми се получават 3-4 части по около 670 мв
    4. Записваш тези части на 3-4 CD-та съответно и вече не е необходимо да преинсталираш уиндоза по обичайния начин - възстановяваш го от image от CD-тата пак чрез DRIVE IMAGE* за 15-ина минути (аз така правя...)
    5. Все пак внимаваш при възстановяването за да не си изтриеш нещо важно на друг дял, на който са ти данните например
    6. Може да се направи и с norton ghost, но с него нямам опит
    7. Вероятно може да се направи и един цял image, който да се хване на 1 ДВД, от което да си въстановяваш системата - не съм го пробвал, нямам записващ двд

    успех


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #17

    Re: Инсталация на Windows:проблеми

    аз си мисля че човека абсюлютно нищо не вдява какво му пишете,на него му трябва от А и Б стъпка по стъпка ако може и с картинки

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #18

    Re: Инсталация на Windows:проблеми

    Ами след поне 4-5 обяснения на проблема му мисля че е време да ползва жокер "обади се на приятел"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Син екран при инсталация на Windows XP
    От MishMash във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 09-09-09, 10:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  4. Отговори: 2
    Последно: 11-09-06, 10:08
  5. Проблем с инсталация на Windows XP SP2
    От electradel във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-05, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе