Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем при инсталация на Windows NT 3.5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #1

    проблем при инсталация на Windows NT 3.5

    Здравейте,

    Имам в офиса един стар, но марков компютър който навремето е играл ролята на сървър (Compaq ProSignia 300, 2x1GB HDD, 90 MHz и умопомрачителна RAM от 16 MB). Той в последните 5-6 години кротичко си киснеше потънал в прах в един ъгъл, но тия дни след чистка из офиса му намерих документацията, както и една кутия с куп оригинални дискове с различен софтуер, и най-вече с Windows NT (Workstation и Server версии) 3.5 (build 807). До тук всичко хубаво. Почнах да инсталирам, но в един момент клекнах в резултат на това, че стигам до екран в който казва: серийния ти номер е: 007783544, дай ми активационен ключ. Брех, претърсих кутийте листче по листче, но такова нещо не намерих (то че е имало, имало е - ма кой знае къде е затрито). Понеже тази версия на NT-то е повече от древна, никъде не успях да намеря някакво посегателство по въпроса - за това и моля за помощ някой да ме упъти към лекарство някакво (под формата най-вече на, знам ли, някакъв генератор, който на база сериен номер да вади активационен ключ), че просто ме е яд машинката да стои така (а аз приложение все ще и намеря, ако успея да инсталирам до край NT workstation-а).

    Благодаря предварително, на всеки който ми окаже супорт по темата!

  2.  
     
  3. XaugyTuH
    Guest
    #2

    Re: проблем при инсталация на Windows NT 3.5


  4. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #3

    Re: проблем при инсталация на Windows NT 3.5

    За съжаление, никой от посочените в горния линк варианти не проработи при мен, но все пак благодаря за отделеното време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 16-10-10, 11:38
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 17:21
  3. Проблем при инсталация на WINDOWS
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 29-06-08, 01:34
  4. Проблем с инсталация на Windows XP
    От magnum6671 във форум Windows
    Отговори: 34
    Последно: 20-07-07, 18:35
  5. Проблем с инсталация на Windows XP SP2
    От electradel във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-05, 18:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе