Резултати от 1 до 3 от общо 3

Razvaleno CD sus vajna informacia?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Razvaleno CD sus vajna informacia?

    Zdravejte. Vchera si dadoh na 1 priatel sus zapisvachka da mi zapishe Instala na 1 cd. Dobre ama toi mi go napravil 1 razarhivirash se *.exe. Imalo tvurdi dulgi imena na worda kakto mi kaza. Ok, no sega go razarhiviram i vutre MS office XP ne iska da trugne, pishe file corupt! Ima li nachin s niakoia programa da se opraviat neshatta, inache triabva da se kupuva za 5 lw, a na tozi etap...Blagodaria




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    Razvaleno CD sus vajna informacia?

    Зависи с какъв архиватор го е компресирал. Ако е РАР, той има функция за оправяне, но само ако при архивирането е зададено Put Recovery Record. Иначе... сбогом акъл, нема оправяне. Или аз не се сещам за друг вариант. И при мене се се случвало. Резултата бе, че в крайна сметка се наложи да си набавя програмите отново.



    За Зип-а не знам да има възможност за оправяне на архивите. Аце-то я има, но е като при Рар-а, трябва да е била активирана при самото архивиране, иначе...



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #3

    Razvaleno CD sus vajna informacia?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Imalo tvurdi dulgi imena na worda kakto mi kaza.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Kaжи му на твоя приятел да си намери програма за записване на СD-та която да поддържа по-дълги имена.



    а за архива - или си намери "корумпираните" файлове и пускай инсталацията или наново си прави архив е поне играчка ще имаш хи хи хи



    Fuck them ...and their law!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?
    От svetliof във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 25-02-03, 16:15
  2. Informacia za virus?
    От VanDan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 21-01-03, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе