Резултати от 1 до 12 от общо 12

Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    Zdravejte. Zapochnah da se zamisliam za sigurnostta na dokumentite si na FAT32 pod win 98 sled kato chuh za tozi nov virus RORON. Vuprosa mi e sledniqt: Moje li ako niakoi ot dialovete mi go oburna ot Fat32-->NTFS, sushtia da si go vijdam pod win98 i chistia mu DOS, zashtoto chuh che NTFS bil po-zashtiten primerno ot virus ataka? Blagodaria

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    За възможността да си виждаш NTFS фяла имаше скоро във друга тема със заглавие стартъп дискета с потдръжка на NTFS или нещо подобно беше. Там имаше линк към програмката която ти трябва.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    Както всяка културно написана програма може така и вирус може... ако си логнат като ADMIN обаче докато го заразяваш.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #4

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    Както каза DeathKnight ако си Админ все тая какъв ти е FAT-a


  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #5

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    zashto iskash da gkedash NTFS dqlove pod win 98 - tova edva li shte spre virusite (slozi si dobro AV) a kolkoto do dqlovete - shto ne si kachish win2k?

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    един въпрос малко извън темата: NTFS има ли някакви лоши недостатъци, които да ме накарат да не го използвам? да речем ако по някаква причина си затрия Windows-а ще мога ли да буут-на от системан дискета и да си го инсталирам пак, и дали файловете ще ми бъдат видими ако не съм под Win? 10x

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    Защо ще буутваш от дискета при положение че win-a по принцип е на буут CD.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #8

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    Skoro mi se naloji da instaliram win2k na NTFS dql . Stana golqm majtap. Bootvam ot win98 bootable CD, sled koeto slagam CD-to na win2k /ne e bootable/. Interesnoto e che ne moja da prodylji instalaciqta, zashtoto mi kaza che nqma kyde da si napravi swap file. Win2k NE MOJA da si razpoznae NTFS-a i da si sloji Swap-a tam /sramota za win2k/. A otnosno virusa - ako startirash programa /patch, crack .../, v koqto se symnqvash probvaj q purvo s runas.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #9

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DHCP


    Skoro mi se naloji da instaliram win2k na NTFS dql . Stana golqm majtap. Bootvam ot win98 bootable CD, sled koeto slagam CD-to na win2k /ne e bootable/. Interesnoto e che ne moja da prodylji instalaciqta, zashtoto mi kaza che nqma kyde da si napravi swap file. Win2k NE MOJA da si razpoznae NTFS-a i da si sloji Swap-a tam /sramota za win2k/. A otnosno virusa - ako startirash programa /patch, crack .../, v koqto se symnqvash probvaj q purvo s runas.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ne e sramno da ne znaesh sramno e da se pravish che znaesh a ti tochno tova pravish [!]..

    Kak iskash da ti razpoznae windowsa ntfs kogato startirash instalatora s win98 systema toi da ne e baba vanga bog da ja prosti ..

    Nali toi polzva 98 systemnite funkcii koito ne razpoznavat ntfs dqal..

    Tochno za tova instalacionnoto cd na win2k e bootable..

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #10

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DHCP


    Skoro mi se naloji da instaliram win2k na NTFS dql . Stana golqm majtap. Bootvam ot win98 bootable CD, sled koeto slagam CD-to na win2k /ne e bootable/. Interesnoto e che ne moja da prodylji instalaciqta, zashtoto mi kaza che nqma kyde da si napravi swap file. Win2k NE MOJA da si razpoznae NTFS-a i da si sloji Swap-a tam /sramota za win2k/. A otnosno virusa - ako startirash programa /patch, crack .../, v koqto se symnqvash probvaj q purvo s runas.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ами то затова се правят boot-дискети или дискове

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Win2k NE MOJA da si razpoznae NTFS-a i da si sloji Swap-a tam /sramota za win2k/.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    А най-срамно е да не можеш да си изкопираш CD-to като хората []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #12

    Virus moje li da zalichi informacia ot NTFS?

    RORONA ste ti hapne NTFS-a kato za svetovno . TESTED

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Virus
    От AlexMari във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-04, 10:56
  2. IRC virus
    От Holp във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-04, 05:02
  3. Informacia za virus?
    От VanDan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 21-01-03, 14:52
  4. Virus -- Help
    От Vova във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-02, 18:14
  5. Razvaleno CD sus vajna informacia?
    От svetliof във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-02, 12:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе