Резултати от 1 до 6 от общо 6

ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    35
    #1

    ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    Зна4и компа мие// hp pavilion ze4900// Intel(R)Celeron(R) M Notebook
    processor 1500MHz
    1.50GHz
    224 Mo de RAM
    Работешеси много добре но отведнаж запо4на да ми заспива.При отваряне на страница заспива за около 20-30секунди и след това отведнаж се сабужда като ужилен и влиза в 4ас.Прожерихго за вируси имаше поставихги в каранти исе надявах 4е вси4ко штее ОК но уви пак саштото а сашто така немога даси направя и по4истване на диска излиза прозореца натискам бутона и краи показват се три деления и по нататак неиска да помрадне.Забравих да спомена 4е сам с XP Professionel Version 2002 SP1.Моляви за вашта компетентна помощ в която несе самнявам заштото три пати ве4е стеми помагали даси решавам проблемите с рс-то.На жси4ки отзовалисе предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    това, че веднъж е намерило вирусите, не означава че окончателно си се отървал от тях, защото има такива (вече повечето при това), които се самовъзстановяват след рестарт

    сканирай в Safe Mode и тогава виж дали няма да се е оправило

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    35
    #3

    Re: ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    Ами то4но от тези гадинки сам лепнал при всеки рестарт вирусната ми заси4аше едни и сашти вируси аи ве4е бяха си сваршили работата та РС то блокира исе наложи даго преинсталирам.Благодаряти за савета следваштия пат ште сканирам в Сафе Моде.Билими помогнал за оште нешто.Каква програма ми трябва зада мога даси отварям fichier CVA.От GSM си ка4их една мелодия но ми показва това фишие и 4е трябва даго отворя с програма но незнам с каква.Дано данете оттек4авам с този прост вапрос,но незнам

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    въпросът ти не е прост. формат CVA официално няма, възможно е да се пусне с някакъв software от http://www.harfordsys.demon.co.uk/dictation.htm , но не гарантирам. пробвай

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    35
    #5

    Re: ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    Влезнах в адреса които ми бе дал http://www.harfordsys.demon.co.uk/dictation.htm но е на англииски и неможах дасе справя.Става вапрос за ето такав фаил

    [attachment deleted by admin]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    35
    #6

    Re: ЗАСПИВАНЕ НА КОМПА

    Да беше прав 4е трябва дасе отвори с някакав software.Свалихси softwarа за Nokia6230 и с него нямам никакав проблем да отварям формат CVA работи супер.Благодаряти за помошта аи на вси4ки които помагат благодарение на вас нау4их доста нешта,аи саита е СУПЕР.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Свързване два компа
    От gogocuk във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-15, 12:06
  2. UP на компа
    От zorbata във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-10, 00:23
  3. Продавам 8 компа.
    От Djniki във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 10-08-08, 22:26
  4. Lan между два компа
    От gogocuk във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 09-02-08, 14:22
  5. Странно "заспиване" на Windows XP
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 21-03-03, 12:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе