Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

проблем с IE и пощата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    проблем с IE и пощата

    не знам какво са правили на компютъра но вече не могат да се изтеглят прикачените файлове от пощата. като дадеш "изтегли" в началото тръгва но след това дава съобщението на прикачения файл. Някой може ли да ми каже как да го оправя? Благодаря предварително

    [attachment deleted by admin]

  2.  
     
  3. DGP
    DGP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    137
    #2

    Re: проблем с IE и пощата

    IE -> Tools -> Options -> Security
    "Internet" зоната трябва да е на "medium". Ако не е цъкваш долу дясно на "Default level"

    После отиваш в OE -> Options -> Security
    Ako e включена опцията (Virus Protection, 4-тата поред) "Do not allow attachments to be saved or opened that potentialy be a virus" просто я изключваш.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: проблем с IE и пощата

    Цитат Първоначално публикувано от DGP
    После отиваш в OE -> Options -> Security
    Ako e включена опцията (Virus Protection, 4-тата поред) "Do not allow attachments to be saved or opened that potentialy be a virus" просто я изключваш.
    а какво е ОЕ ?

  5. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #4

    Re: проблем с IE и пощата

    Баси, без да се обиждаш obshtinska_mishka, ма и малко мислене трябва....ОЕ - Outlook Express

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #5

    Re: проблем с IE и пощата

    Цитат Първоначално публикувано от devil
    Баси, без да се обиждаш obshtinska_mishka, ма и малко мислене трябва....ОЕ - Outlook Express
    не се обиждам бе човек ама това го мислих какво е и не можах да се сетя. Мислех че е някаква настройка и въобще не ми дойде на акъла за аутлук експрес ебаси. Благодара ти за пояснението

    Добавено:

    И така не става пак дава същата грешка

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #6

    Re: проблем с IE и пощата

    obshtinska_mishka,
    Що не пуснеш един
    ...>ping www.mail.bg /t
    да го изчакаш 5-10 минути и да видиш дали няма загуба на пакети.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #7

    Re: проблем с IE и пощата

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    obshtinska_mishka,
    Що не пуснеш един
    ...>ping www.mail.bg /t
    да го изчакаш 5-10 минути и да видиш дали няма загуба на пакети.
    то така става не само в mail.bg. когато искам да изтегля файл от чекмеджето на абв-поща дава същото съобщение. не съм пробвал в други но предполагам ще е същата работа

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #8

    Re: проблем с IE и пощата

    Инсталирах по-нова версия на ИЕ и сега е 6SP1 но пак не става. аз мисля че проблема идва от temporary internet files. в настройките на временните файлове където се задава колко място от диска да използва е 0 и когато се опитам да го променя ми дава съобщение, числото трябва да е между 0 и 1 но каквото и число да вкарам не го приема. Някой може ли да каже от какво може да е това ??

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #9

    Re: проблем с IE и пощата

    При мен е между 1 и 32000МВ...

  12. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #10

    Re: проблем с IE и пощата

    [size=14px]Опитай да промениш мястото на съхранение на временните интернет файлове. Създай си една папка - С:\Icache\ (примерно) и в настройките на Temporary Internet Files -> Settings... -> Move folder посочи папката. Виж дали имаш достатъчно място на съответния дял, както и настройките за достъп до папката (Security) - десен бутон на папката, Properties, Security, трябва да се вижда името на потребителя, с който си влязъл в момента и като го избереш с мишката да има права за писане в папката.
    Друго, за което се сещам, е да инсталираш друг браузър, който да не използва кеша на IE.
    [/size]

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #11

    Re: проблем с IE и пощата

    явно целия проблем идва от временните файлове. Опитах се да преместя папката но ми излиза съобщение, че не може защото нямала достаатъчен капацитет и т.н. Странното в случая е че като се пробвах да изтрия временните файлове не можах. когато влезна в папката не ми изкарва никакъв файл, обаче като дам с десен бутон - properties и ми излиза че е 370 мб а вътре няма нито един файл. дадох в контрол панела да се виждат всички папки и файлове и пак няма нищо. После влезнах с команд промпт и там ги изкара фаиловете. Давам del и уж ги изтри но пак когато проверих размера на папката и ми дава 370 мб. Сложих Firefox и работи без проблем. Някой може ли да даде някаква идея как може да се оправи това, че не ми се преинсталира

  14.  
     
  15. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #12

    Re: проблем с IE и пощата

    В настройките на Temporary Internet Files -> Settings... View files показва ли ти файловете? Търси Content.IE5 , обикновено е в C:\Documents and Settings - Lokal Service, Network Service, username и т. н. т.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #13

    Re: проблем с IE и пощата

    не показва нито един файл. и тоя файл не можах да го намеря. Това лошо ли е?

  17. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #14

    Re: проблем с IE и пощата

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    не показва нито един файл. и тоя файл не можах да го намеря. Това лошо ли е?
    В настройките на търсенето трябва да включиш скритите и системните папки. Трябва да имаш поне три папки с име Content.IE5.
    При мен едната е в C:\Documents and Settings\LocalService\Local Settings\Temporary Internet Files ,
    другата в C:\Documents and Settings\NetworkService\Local Settings\Temporary Internet Files
    и третата в C:\Documents and Settings\Default User\Local Settings\Temporary Internet Files. Local Settings обикновено е скрита, затова не се показва, поне докато не включиш показването на скритите папки.

  18. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #15

    Re: проблем с IE и пощата


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблеми с пощата на Yahoo.com -
    От Wise във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 31-05-11, 13:30
  2. Проблем с QIP- известия за писма в пощата
    От ddiddi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-07, 00:02
  3. Проблем с America Online - филтрира ми пощата
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-06-05, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе