Резултати от 1 до 6 от общо 6

Problem s Windows Vista Folder

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #1

    Problem s Windows Vista Folder

    Problema mi e slednia instaliral sum windows vista na 2 -ri dial ot hard diska.Sega iskam da go iztria pod xp no ne moje, kaqzva che failovete sa zashtiteni.probvah pod dos sushto ne stava.probvah s niakakva spezialna programa unloker sashto ne moje.problema ne mi e v miastoto koeto zaema a v tova che imam lokalna mreja i kato iskam da otida na tozi drive ot lokalnata mreja ne me puska, kazva mi che niamam permission.a tam ima i drugi neshta osven papkata na windows vista zatova ne moga da izpolzvam format.niakoi shte mi pomogne li.

    p.s izviniavam se za latinizata no klaviaturata mi e bez bds a niamam fonetichen na xp.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Problem s Windows Vista Folder

    А тези "други неща" на дяла с Windows Vista не можеш ли да ги прехвърлиш на някой друг дял, или да ги копираш на CD (не знам какъв е размера им), след което да форматираш дяла, или да използваш някой partition manager за изтриване и преструктуриране на диска ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    49
    #3

    Re: Problem s Windows Vista Folder

    Ами аз като имам проблеми от този род си зимам един Live Linux диск примерно Slax или Knoppix адвам си дяла дето е Win-а и си затривам каквото не ми трябва, последните версий могат да пишат/трият дори върху NTFS дялове

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Problem s Windows Vista Folder

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    А тези "други неща" на дяла с Windows Vista не можеш ли да ги прехвърлиш на някой друг дял, или да ги копираш на CD (не знам какъв е размера им), след което да форматираш дяла, или да използваш някой partition manager за изтриване и преструктуриране на диска ?
    Tova shtiah da go napravia ako imah dostatachno miasto, stava vapros za 200 gb.
    No tova s live linux shte go probvam i shte pisha dali e stanalo.Thanks i na dvamata

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    17
    #5

    Re: Problem s Windows Vista Folder

    Portis: A от къде свали Уиндоус Виста или си с някоя бета?

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #6

    Re: Problem s Windows Vista Folder

    NE STAVA I S KNOPPIX LIVE.Stava duma za tozi relise koito izleze decemvri mesetz.KAKVO DA PRAVIA.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Vista x64 i D-Link USB wireless DWL-AG132 problem
    От Xpu100 във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 08-01-09, 09:57
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  4. Windows vista
    От ivanov_km във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-07, 08:47
  5. Windows Vista?
    От Ozy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-08-06, 10:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе