Резултати от 1 до 8 от общо 8

омазах всичко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    9
    #1

    омазах всичко

    Ок които може да помогне ще съм благодарна.Омазах всичкоето ето как .Нортан изтичаше и ми трябваще нова анти вирусна свалих си PC-cellin нея ми препоръчаха .И така инсталирах я като при инсталацията поиска да деинсталирам нортан и го направих всичко беше ок само дето новия антивирус нещя да тръгне и реши да си въстановя системата демек да си върна нортон и така и направих.Но вмедто да изтрия PC-то и да си сложа нортан дали от мързел реших само да си я въстановя от систем рестор .Направих го но след въстановяването ми се отвори само фото тапета на деск топа без икони изчаках но те не се и появиха и за това изгасих компа и го включих пак.И от тук пълно мазало изчезна систем рестор не отваря коша и някой от аксесоарите на wndows включително и медията .А в някои интернет страници въобще не деиства ни клавиатура ни мешка .Помагнете моля как да оправя кашата?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: омазах всичко

    най-лесният, чист и бърз начин е да не се опитваш да възстановяваш старо положение, а да пуснеш една инсталация ВЪРХУ(!) старата. по този начин прецаканите неща на windows-a ще се поправят, инсталираните ти програми ще продължават да си работят и всичко ще е тип-топ.

    ще ти отнеме 30-40 минути - далеч по-малко от времето, което ще се занимаваш ти или някой друг да открие и поправи старата боза

    инсталация върху стара се прави също като нова, само дето по едно време windows като си проверява за предишни инсталации ще ти каже, че е намерил стара, и искаш ли да си я repair-неш. това е

    n.b. гледай много внимателно какво обаче ти предлага windows, защото той може и като намери старата инсталация да не я разпознае коректно, и тогава ще ти предложи да махне старата и да сложи нова чиста. НЯМА да се съгласяваш!!!

    пробвай с горното и кажи дали ти е позволило да поправиш, или мазалото е по-голямо

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    9
    #3

    Re: омазах всичко

    Това значи ли че windowsa трябва да се пре инсталира .И от къде да взема диск щот аз определено нямам и моля обясни ми по точно как става това инсталиране новото върху старо защото аз не съм от много разбиращите потребители.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: омазах всичко

    мдааа.... тогава стигаме до единственото правилно решение - някой, който разбира, да направи нещата на място. след като сама си признаваш, че си от "неразбиращите", тогава най-добре е да не пипаш в тази terra incognita

    поразтършувай се сред приятели и познати и намери някой, който може поне една инсталация да спретне. не може да няма някой. по-добре да почерпиш после някого, отколкото тук после да оправяме дистанционно по-големи бакии

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re: омазах всичко

    Не е лошо една снимчица да си сложиш тука.



  7. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #6

    Re: омазах всичко

    На която да се виждат големите й ... очи* :coolsmiley:


    EDIT//
    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ти нямаш ли някакви проблеми, че и на теб да ти поискаме снимка... на очите
    Тц...! Нямам.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: омазах всичко

    Цитат Първоначално публикувано от Profita
    На която да се виждат големите й ... очи* :coolsmiley:
    ти нямаш ли някакви проблеми, че и на теб да ти поискаме снимка... на очите

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #8

    Re: омазах всичко

    Имах подобен проблем преди 2 лета със стария Уиндоус.Бях направила някаква простотия с омешване на 2-3 антивирусни.
    Няма да обяснявам точно глупостите,които свърших тогава - стига излагации.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Всичко за Blu-Ray DVD плейърите
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 20-10-08, 10:44
  2. Smplayer-всичко тук
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-10-07, 19:27
  3. Всичко за eMule
    От [Rado] във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-10-06, 15:42
  4. БТК - Всичко им е около
    От izwerga във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 12:32
  5. Намаление - Всичко по 90$
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 07-02-04, 14:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе