Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Въпрос за Windows Vista Beta 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #1

    Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Здравейте, вчера си изтеглих Windows Vista и го записах .ISO файла на DVD. Но когато го отворя, се отваря само един read me и нищо друго. В това read me пише това: This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification. Сега какво да правя? Някой да знае?
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Като го маунтнеш този исо файл с демон тулс или алкохол пак ли излиза реадме файл или виста скрийн за инсталация?
    Ако си тръгва нормално... избери от НЕРО DVD Copy и за Source му задай виртуалния диск на демон тулса или алкохола!


  4. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #3

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Хм... има странен проблем и не ми дава да го инсталирм защото: иска Remove на Alcohol 120%, РАИД драйвер->аз съм със раид контролер за хард диска(Silocon Image). 3com Интернет драйвер май няма да работи, ATI Catalyst Control center.
    Сега какво да правя?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #4

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Запиши го на диск както е написал razziel

  6. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #5

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Със Алкохол 120%? ОК. Ще пробвам. Надявам се да стане

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Можеш да запишеш директно имиджа през Неро, като в прозореца "New Compilation" избереш "DVD" от падащото меню и от колонката под него "DVD-ROM (UDF)".

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #7

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Той явно го е записал през Express, и там директно си избира UDF, докато от Burning Roma няма да му позволи да го запише като е над 2ГБ на обикновенно двд (исо)! Или го е драснал на УДФ след като му е показало, че няма да стане. Но пък ако е било така, няма причина да му изкарва проблем с инсталацията...

    п.с. не ми стана ясно само като го маунтеш диска излиза ли си нормалната интсалация или пак реадме




  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #8

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    DVD-то на Вистата-а е в утф формат и ако го отваряш с WinRAR, ще ти по казва само тоя риидми.
    отвори го с ISOBuster или някоя подобна програмка, копирай инсталационната директория някъде по диск-а и прости кликни на сетуп.ехе :Р

  11. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #9

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Сега съм от на баща ми компютъра-> Ето сега го инсталирах Новият сияещ Windows Vista. Проблемът е, че няма интернет->не става да се инсталира. Незнам какво да правя. Някой да знае да ли има драйвери за вистата за 3com ethernet controler?
    Благодаря предварително

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #10

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    свали си драйверите от сайта на 3ком и ги прехвърли на вистата с дискета/усб...
    после ги инсталирай ръчно и ще стане.

  13. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #11

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Нещо отново нестава. Как мога да го оправя този проблем? Защото иначе няма мрежа. и много гадно.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #12

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    При мен също не разпознаваше 3Сома, (който така или иначе в момента не се ползва). Нета влиза през вградената карта на дъното. Имаше доста неразпознат хардуер, обаче след като му дадох да се ъпдейтне Вистата си намери драйвери и си ги дръпна, вкл. и за 3сом. Така че опитай с друга карта да си пуснеш нет и после му дай да се ъпдейтне и би трябвало да стане.

  16. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #13

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Преди 1 седмица излезе Windows Vista RC1и ми трябва да го запиша на СД. А има ли някакъв CD-Image burner(ISO) за уин Виста, защото Алкохол 120% ми развали системата и се наложи да я оправям?

  17. XaugyTuH
    Guest
    #14

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Цитат Първоначално публикувано от MAD
    Здравейте, вчера си изтеглих Windows Vista и го записах .ISO файла на DVD. Но когато го отворя, се отваря само един read me и нищо друго.
    Тоя .iso файл да не е 4KB

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #15

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows Vista, въпрос????
    От Djankova_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-09, 19:21
  3. Отговори: 8
    Последно: 02-09-07, 11:49
  4. MS Windows Defender (beta 2) без WGA
    От Edin_Lud във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-02-07, 02:40
  5. Microsoft Windows NET server beta 3
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-01, 19:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе