Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Въпрос за Windows Vista Beta 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #16

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Wiseacre, за съжаление нямам достъп до дата.бг(гадовете са кръцнали достъпа от чужбина)
    Оххх, аз ще го изтегля(за 3:30 часа) и ми трябва да го запиша на диск, ама Алкохол 120% когато го инсталирах ми прееба операционната система(не се стартираше) и после се наложи да я оправям. Затова сега внимавам и ще ми трябва програма, която да не го ми прецака системата.

    Още нещо: Абе когато играя на Unreal Tournament и UT2004 ми изгасва екрана както си играя-много често. От какво може да е това?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #17

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Цитат Първоначално публикувано от MAD
    Wiseacre, за съжаление нямам достъп до дата.бг(гадовете са кръцнали достъпа от чужбина)
    Оххх, аз ще го изтегля(за 3:30 часа) и ми трябва да го запиша на диск, ама Алкохол 120% когато го инсталирах ми прееба операционната система(не се стартираше) и после се наложи да я оправям. Затова сега внимавам и ще ми трябва програма, която да не го ми прецака системата.

    Още нещо: Абе когато играя на Unreal Tournament и UT2004 ми изгасва екрана както си играя-много често. От какво може да е това?
    Пратих ти го на пощата от профила ти.

  4. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #18

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Wiseacre, Благодаря за програмата, след малко ще я инсталирам.
    А някой знае ли защо когато играя на UT, UT2004, то компютъра блокира, а когато играя на FAR CRY- ~35-40 минути и без да засече?

  5. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #19

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    На Windows XP-да-всичко си е ОК, ама на Уиндоус Виста-НЕ-прецаква някакъв драйвер и после не тръгва(преди това се рестартира). 1 от comexgroup.com форумите също го инсталира и също му я прецака. Ако и ти се опиташ да я инсталираш на Windows Vista и при теб така ще стане-не пробвай.
    Само сега имам някакъв проблем, че нещо със Ънриъл2004 и старият ЪТ бликира, когато по-играя малко-а при ФАР КРАЙ всичко е добре-някой срещал ли се е с такъв проблем?

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    напълно в реда на нещата е, след като алкохола и диймънтуулс-а (ама се изпотих да го напиша на бг бяха blacklist-нати в доста игри, защитата срещу емулиране на дискове да мине и на ниво операционна система (ако е нещо целенасочено де. нищо чудно да е просто несъвместимост/бъг)

  7. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #21

    Re: Въпрос за Windows Vista Beta 2

    Hm... странно-защото тяхната нова операционна с-ма Windows Vista RC1 казват, че трябва да се запише на диск с нещо като "Image Burn"(което wiseacre ми даде), а те(алкохол и димон туулс) са точно такива.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows Vista, въпрос????
    От Djankova_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-09, 19:21
  3. Отговори: 8
    Последно: 02-09-07, 11:49
  4. MS Windows Defender (beta 2) без WGA
    От Edin_Lud във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-02-07, 02:40
  5. Microsoft Windows NET server beta 3
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-01, 19:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе