Резултати от 1 до 8 от общо 8

Невероятен проблем атачване на файл !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #1

    Невероятен проблем атачване на файл !!!

    Win. XP SP2 малка домашна мрежа, кабелен интернет, от 1-2 години всичко е наред.Като изключим малки проблеми с "червеи", "гущери" и т.н. това в кръга на майтапа.
    Но това което се случи днес на единия от комповете ме хвърли в туш.
    При опит да се атачва някакъв файл браусърат ме изхвърля и започвам от начало и пак.
    Пробвах преинсталация на WINDOWS, пробвах Internet Explorer и преисталирания Mozilla Firefox, резултата е същият.
    Ако някой има идея ЩТО з а ЧУДО е това ще му бъда безкрайно благодарна.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #2

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!


  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    attach-ваш към mail, качваш в ftp през IE или какво?

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    attach-вам през IE или през Mozilla Firefox резултата е един и същ, просто ме изхвърля от тях и нямам никакво обяснение.Имам Norton Antivirus Corporate Edition 9.0.0.0.338 редовно ъпдейтван, проверих и с Spyware Terminator никакви проблеми!

  6. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #5

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    Първо виж в Event Viewer (десен бутон на My Computer, Manage) дали има съобщения за грешки и какви са. След това изключи Norton-а и виж как се държи attach-ването без него. Виж си и настройките в Internet Options - Security и Privacy, направи ги да са стандартните (default). Виждал съм подобен проблем, при извикване на прозореца Browse... се рестартираше Windows explorer, тогава проблема беше в регистъра.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    Цитат Първоначално публикувано от gostenka
    Имам Norton Antivirus Corporate Edition 9.0.0.0.338 редовно ъпдейтван, проверих и с Spyware Terminator никакви проблеми!
    Вероятно говориш за Symantec AntiVirus Corporate Edition (a нe Norton) има голяма разлика. Понастоящем актуалната версия е 10.х.х и е добре да се снабдиш със нея. Версия 9.х.х. има недостатъци и пропуска някой от най-новите вируси.
    Деинсталирай SAVC9 и си сложи Аваст www.avast.com и ще се отървеш от проблеми с паразити.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #7

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    Да имам предвид "Symantec AntiVirus 9.0 Corporate Edition". Но това което става с компа ми се струва,че не е вирус а просто някой просто целенасочено се Бъзика с мен.И ми е интересно как стават тези неща

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Re: Невероятен проблем атачване на файл !!!

    Цитат Първоначално публикувано от gostenka
    Да имам предвид "Symantec AntiVirus 9.0 Corporate Edition". Но това което става с компа ми се струва,че не е вирус а просто някой просто целенасочено се Бъзика с мен.И ми е интересно как стават тези неща
    Никой не се бъзика, гони те параноя. Бъзиците са в по друга насока, като отваряне/затваряне на CD-то, гасене и/или рестарт на ПК и други, но не и когато атачваш файл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Таблет Ainol Novo 7 Fire с невероятен IPS дисплей 1280:800
    От Martin Kozhukliev във форум Приключили продажби
    Отговори: 8
    Последно: 02-10-12, 23:14
  2. Невероятен проблем! Моля, помогнете!
    От wscg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 16-05-08, 14:04
  3. Отговори: 9
    Последно: 31-12-06, 00:30
  4. "THE INCREDIBLES" - Невероятен!!!
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 29-01-06, 00:39
  5. Проблем с файл или Win Rar
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-05, 15:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе