Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #31

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    System restore спрян ли е ?
    там се генерира много обем !
    не е спрян

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #32

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    ами -My computer ->десен бутон ->properties -> system restore -> Turn Off The System restore !
    -> OK

  4. silverfox
    Guest
    #33

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    За System Restore стана въпрос още в началото на темата.
    Десен бутон на мишката върху My Computer, Properties, System Restore. Там има плъзгач, с който можеш да укажеш колко от мястото на съответния дял да се използва за запазване на "спасителна" информация. Има и опция за изключване на System Restore, но засега не ти препоръчвам да се възползваш от нея.
    Май повечето неща ти минават покрай ушите. И като те съветват хората да сканираш за вируси, вместо да подскачаш, че четвърти човек ти го казва, вземи спомени, че си го направила и нищо не е показало, или че изобщо нямаш намерение да го правиш. Щом 4-ти човек ти го казва явно си има причина.

    //edit
    Файловете на System Restore се намират в С:\System Volume Information, а като гледам така, тази папка си я дала, че е 0b.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #34

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    Цитат Първоначално публикувано от silverfox
    За System Restore стана въпрос още в началото на темата.Май повечето неща ти минават покрай ушите. И като те съветват хората да сканираш за вируси, вместо да подскачаш, че четвърти човек ти го казва, вземи спомени, че си го направила и нищо не е показало, или че изобщо нямаш намерение да го правиш. Щом 4-ти човек ти го казва явно си има причина.

    незнайно защо се палиш,ако беше прочел по горните ми поствания на два пъти съм писала че съм сканирвала и това което ти си прочел за "...4-ти човек... "...се отнася че 4-ти път сканирам за последния час...ама кой да чете

    приятен ден ти желая

  6. silverfox
    Guest
    #35

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    Това, че не слагам по 5 усмивки по постовете не значи, че се паля. Просто бъди по-конкретна на места, за да могат да ти помогнат хората. И съм прочел по-горните ти постове и незнайно защо не само аз съм останал с впечатлението, че никъде не споменаваш за сканиране на вируси.
    И сега ще бъдеш ли така добричка да споменеш какво стана след като (може би) си изключила System Restore? Или си го споменала някъде, пък аз не съм го прочел

    /edit
    @А.Петров - защо не си пробваш остроумието някъде другаде. `Оди да искаш огънче на мадамите в дискотеката.

    Към модераторите - мисля, че offtopic-ите за тази тема отдавна се изчерпаха.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #36

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    System Restore изобщо не съм го изключвала,компа го преинсталнах,почти имаше нужда и тъкмо се получи 2 в 1

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #37

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    а защо папката System Volume Information ми се намира не в дял C,където е уиндоуса..или всеки дял си има такава папка

  10. silverfox
    Guest
    #38

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    Всеки си има. Можеш да го изключиш поотделно за всеки.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    12
    #39

    Re: възможно ли е да се губят някъде ГБ от диск C

    Ем... ето какво ще ти препоръчам аз...

    ИЛИ
    натискаш START бутона от там RUN в появилата се кутийка ... пишеш "cmd" <-(без кавичкиде)
    зареждати се конзолката ... черна с бели буквички
    и там пишеш "chkdsk c: /f"
    то ще те пита искаш ли при следващия рестарт да сканираш харда... ти натискаш "Y" което значи ДА и рестартираш компа

    ИЛИ
    Същото става с дясното копче на "C:" -> properties -> tools -> check-now -> избираш Automatically fix file system errors -> то пак ще ти пита да сканира на следващия рестарт... ти му даваш YES -> reboot на PC-то

    Ако това не ти даде отговор... почни да се ровиш и виж коя папка ти е много голяма или поне ти се счита за прекалено... постни името и размера за да видим за какво става въпрсо

    а и ... успех

    П.П. не е вирус.... и не прави system restore и не го изключвай - лична препоръка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Има ли някъде EN7800GT?
    От Cko във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 21-10-07, 22:42
  2. 2 гигабайта от С/ на Харда се губят някаде
    От bran във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 07-10-05, 20:13
  3. kъде се губят няколко GB
    От dimi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 19-05-04, 20:44
  4. Worms 3D - има ли някъде no-cd crack?
    От breiii във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-03, 00:49
  5. губят се ПЦ-та в Network Neighborhood
    От Shog0 във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 15-10-03, 15:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе