Резултати от 1 до 2 от общо 2

Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    40
    #1

    Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta

    Znachi rovichkam se s edin "windows 2000 advanced server" i iskam da mu sloja osven tova IP deto si go imam i oshte edno.I dvete IP sa mi otpusnati za mene taka che greshka s IP-tata nqma.

    Reda e sledniq i sym propusnal neshto moje da mi pomognete:

    1.Ot properies na mrejovata karta izbiram properties na TCP/IP.

    2.Naglasqm si neobhodimite nastroiki (IP,Subnet,GW .....)

    3.Ot "Advanced" butona dobavqm oshte edno IP,koeto e sys syshtata maska,Gateway i t.n.

    Potvyrjdavam vsichko s "OK" i bi trqbvalo sled tova mashinata mi da ima dve IP-ta i da otgovarq na vsqko edno ot tqh.

    Da,ama NE ) Otgovarq edninstvenno na pyrvoto vyvedeno IP a na tova deto sym go napisal v "Advanced" izobshto ne pomrydva .

    Po nqkakyv nachin qvno wina otkazva dopylnitelnite IP-ta i ne otgovarq izobshto na tqh.Koeto IP si sloja,taka da se kaje kato primary,samo to mi vaji.

    Ako nqkoi ima idei ot kakvo moje da byde tova ili pyk sym propusnal neshto shte chakam za predlojeniq i mneniq




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta

    Niama nikakuv problem da si slojish i 10 IP-ta na edna platka samo che na vsiako shte triabva da slojish i GW ne mojesh da polzvash edin GW za 2 IP addresa....

    Osven tova ako imash poveche ot 1 GW triabva da slojish razlichen Metric za vseki inache stava oburkavane...

    ILI triabva vuobshte da niamash GW ako imash poveche IP Addresi..



    Ako primerno imash 2 Mrejovi platki na ednata ne triabva da imash GW inache routera se poburkava t.e. ako polzvash advanced servera za router na vhodnata platka slagash samo edin IP addres i default GW

    na drugata kum vutreshnata mreja ne slagash default GW i tam mojesh da slojish poveche IP-ta..

    Pri polojenie che iskash da slojish na vhodnata platka poveche IP addresi togava na vseki mu se slaga default GW i ne se polzva maskarad a chsit routing t.e. vsiako ip koeto routirash triabva da izliza s sushtoto na vunka...





    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Globul i Mtel samo v edna karta
    От magicman във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 28
    Последно: 17-05-03, 22:10
  2. Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta
    От Pav4o във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 13-05-02, 15:39
  3. Nqkolko Vaprosa?
    От Mitko11 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 20-03-02, 16:18
  4. nqkolko dilemi za razreshavane
    От positive във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 20-03-02, 14:21
  5. Zdraveite ! Nov sym tuk ! Nqkolko vyprosa .......
    От ManOfHonor във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 17
    Последно: 18-02-02, 10:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе