Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с програмите...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    32
    #1

    Проблем с програмите...

    Привет на всички!
    Какво се случи при мен наскоро, което ме озадачи.....Значи имам WinXP Pro SP2, и миналия ден като си дръпнах ъпдейтите на Уина и на антивирусната (Касперски 6.0),след рестарт и сканиране от СТАРТ менюто на Уина изчезнаха програмите...но през шорткътите на десктопа работят.......В старт менюто останаха само няколко програми.....Това на какво може да се дължи ?
    Да добавя и какво открих още....няма никой в папката - control panel - administrative tools.....
    май е бабалюга сигурно гадна , а нито една програма не я открива....
    дайте съвет

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Проблем с програмите...

    Така както гледам си в мрежата на ОптиСпринт. Там връзката ти е по VPN. От друга страна си постоянно в голямата мрежа. Не е лошо да провериш дали компа ти не е видим в мрежата повече от необходимото.
    Пробвай да деинсталираш Кашмерски/Касперски и рестарт със опция за възстановяване на последната работеща конфигурация, това става с F8 (Last god ...).
    Ако нищо не се възстанови за кратко време, просто преинсталирай. Повредил си регистрите с най голяма вероятност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG-42LD450- подреждане на програмите
    От tany във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-13, 10:46
  2. LG 42PQ1000 не запомня програмите
    От vasil_fx във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 19-08-10, 11:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 05-06-10, 19:55
  4. Отговори: 8
    Последно: 01-05-09, 12:05
  5. Отговори: 3
    Последно: 16-01-06, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе