Резултати от 1 до 6 от общо 6

Print pod DOS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    7
    #1

    Print pod DOS

    imam v mreja edna programa koiato raboti pod DOS,no problema e 4e samo 1 PC moje da printira puk nie iskame naprimer ot 3-4 PC,instalirah i novi driver no nishto ne se promenia ako niakoi moje da mi pomogne ...




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    71
    #2

    Print pod DOS

    Дай повече инфо каква е мрежата.

    Като инсталираш мрежовия принтер (за всяко PC) се появява едно въпросче Do you print from MS-DOS-based programs? и даваш Yes и от DOS ще може да се изпраща към принтера.

    Дали това е твоят случай не съм сигурен, но опитай...







    Edited by - astromi на 23/05/2002 17:50:59

  4. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    7
    #3

    Print pod DOS

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Дай повече инфо каква е мрежата.

    Като инсталираш мрежовия принтер (за всяко PC) се появява едно въпросче Do you print from MS-DOS-based programs? и даваш Yes и от DOS ще може да се изпраща към принтера.

    Дали това е твоят случай не съм сигурен, но опитай...







    Edited by - astromi на 23/05/2002 17:50:59

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    mi da probval sum i taka purvona4alno i az se biah setil za tova no ne stava,zna4i servera e Netware v koiato e instalirana edna programa raboteshta pod dos ,ima 25 PC ta,komptrite sa win98,s win98 niamam problemi printirat si wsi4ki obache s tazi programa ne moje




  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    71
    #4

    Print pod DOS

    Ако тази програма работи под управлението на Win98 (в ДОС прозорец) би трябвало да стане.

    Има вероятност програмата да търси локален принтер, има ги такива досовски програми които управляват директно принтера (през БИОСА) и дори със специални програми за прехващане на печата не става нищо.

    Дава ли някакви съобщения за грешки и принтера на сървера ли е или на някоя от станциите.




  6. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    7
    #5

    Print pod DOS

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ако тази програма работи под управлението на Win98 (в ДОС прозорец) би трябвало да стане.

    Има вероятност програмата да търси локален принтер, има ги такива досовски програми които управляват директно принтера (през БИОСА) и дори със специални програми за прехващане на печата не става нищо.

    Дава ли някакви съобщения за грешки и принтера на сървера ли е или на някоя от станциите.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    ne e na server a ,na stancia e,mi dava mi che printera ne e gotov wkluchete go,himm da toi tursi lokalen printer,




  7. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    7
    #6

    Print pod DOS

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ако тази програма работи под управлението на Win98 (в ДОС прозорец) би трябвало да стане.

    Има вероятност програмата да търси локален принтер, има ги такива досовски програми които управляват директно принтера (през БИОСА) и дори със специални програми за прехващане на печата не става нищо.

    Дава ли някакви съобщения за грешки и принтера на сървера ли е или на някоя от станциите.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    ne e na server a ,na stancia e,mi dava mi che printera ne e gotov wkluchete go,himm da toi tursi lokalen printer,





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    da win98(pod dos prozorec) no ne stava,i purvonachalno si mislih che trabva da stane no kakvi li ne neshta sum probval..




  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HP 2101nw Wireless G Print Server
    От mimasaka във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-14, 11:27
  2. къде ми е Print screen-a?
    От rude_ във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-06, 16:27
  3. Питане за print/scan/fax all-in-1 решение
    От Gadget във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 25-02-05, 16:55
  4. Print Screen Video Capture
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 24-09-02, 23:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе