Резултати от 1 до 7 от общо 7

как да премахна папка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #1

    как да премахна папка

    След като инсталирах Nero 7,ми се появи,нещо като папка...Работата е че след като деинсталирах Нерото,това си стои (Nero Scout) и не знам как да го махна от там,а ме дразни.



  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: как да премахна папка

    Дай му десен бутон опшънс и най-горе има едва чавка отгоре. Махни я и дай ОК!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #3

    Re: как да премахна папка

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    Дай му десен бутон опшънс и най-горе има едва чавка отгоре. Махни я и дай ОК!
    Първо това пробвах,но не става....пише си Enable и след като му дам Exit(няма опция OK),се затваря и това нещо си стои там,дори и след като рестартирах компа.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #4

    Re: как да премахна папка

    Start->Run->regsvr32 /u "%commonprogramfiles%\Ahead\Lib\MediaLibraryNSE.dll"

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #5

    Re: как да премахна папка

    преди 15мин и аз я имах тази папка... махнах я за да пробвам как става... десен опшънс... нямаше отметка пред енабле скаут... сложих отметка и със слагането и махането видях в ехплорера как се подава папката и се скрива... отсавих си го както си беше без отметка и дадох ок и си изчезна... даже сега сложих един рестарт да видя дали ще цъфне пак... сигурно, защото аз си имам още нерото, а ти си го махнал... нз

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #6

    Re: как да премахна папка

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Start->Run->regsvr32 /u "%commonprogramfiles%\Ahead\Lib\MediaLibraryNSE.dll"
    Благодаря ти Приятел...само в тази папка не се бях ровичкал.Оправи се проблемчето.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    15
    #7

    Re:как да премахна папка

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Start->Run->regsvr32 /u "%commonprogramfiles%\Ahead\Lib\MediaLibraryNSE.dll"
    Благодарности и от мен. Свърши идеална работа!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да премахна този вирус?
    От slave във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 05-08-10, 18:18
  2. Как да премахна надпис
    От dallaz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-07, 11:37
  3. Отговори: 8
    Последно: 18-03-05, 18:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе