Резултати от 1 до 9 от общо 9

Как да премахна този вирус?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    255
    #1

    Как да премахна този вирус?

    NOD 32 открива : http://142.215.143.11
    Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с такъв вирус и как се премахва?!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re:Как да премахна този вирус?

    то хубаво , ама не ми се чака половин час да се отвори линка. Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware на първо време.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    111
    #3

    Re:Как да премахна този вирус?

    Линка ти не работи ,но ползвай някой скенер за по -сигурно.Лично аз съм ползвал НОД ,нямам и изобщо доверие, единственото положително качество е "лекотата" и.

  5. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #4

    Re:Как да премахна този вирус?

    Ако NOD не ти е легнал толкова на сърцето я смени примерно с AVAST. И както писа по-горе @kris11 сканирай също с Malwarebytes' Anti-Malware.

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Re:Как да премахна този вирус?

    Като му давате акъл да я смени с аваст защо не му кажете за забавянето при отваряне на страници - всеки си има предпочитания и не убеждавайте човека да си сменя антивируса а да внимава какви страници отваря и какво приема по скайп и др . Аз ползвам нод от доста години и съм доволен , пробвах аваст но не ми хареса бавния онлайн скенер - бави отварянето на страниците .

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Как да премахна този вирус?

    не че не си прав, но "да внимава какви страници отваря и какво приема по скайп и др " е далеч по-трудно, отколкото да преглътнеш забавяне на отваряне на страницата от 1 секунда

    освен това да се научиш на правилна интернет-хигиена е въпрос на опит, възраст, образование, знаене на езици и т.н., и т.н.
    никъде, където зависи от мен, не съм водил курсове по "какво да кликаме?", а слагам каквото трябва, после за да няма "ама този безплатен скрийнсейвър изглеждаше толкова красив. откъде да знам, че ще ми лепне вирус?"

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #7

    Re:Как да премахна този вирус?

    Здравейте,
    аз предлагам да сканира с Microsoft Security Essentials.Аз съм с нея и никога, по никакъв повод не съм имал проблеми, независимо къде, защо и какво отварям!
    Успех

    п.п
    Проблема е, че трябва да е лицензирана операционната система!

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #8

    Re:Как да премахна този вирус?

    А защо не погледнеш това постъпково ръководство: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,36814.0.html

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Re:Как да премахна този вирус?

    Относно avast!. Наскоро в един форум четох, как един потребител се оплакваше, че с инсталиран аваст не можел да вдига повече от 22-26 мегабита във http://speedtest.net/. А без аваст вдигал 50-60 мегабита. А аз го убеждавах, че за сърфиране дори и тези 22 мегабита са му много(да не забравяме, че има хора на БТК които се радват и на 6 Така, че ако abv e 500KB с 22Mbps ще се отвори за около 0.017 секунди...
    Така, че всеки избира дали му трябва сигурност или супер скорост. Нали сте виждали компютър без антивирусна... докато посочиш иконата и програмата вече е заредена до момента в които не посочиш някои вирус

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. как да премахна папка
    От kasis във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-02-09, 19:11
  2. Как да разбера къде е и премахна този 1Gb?
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 08-01-09, 12:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 07-02-08, 15:03
  4. Отговори: 18
    Последно: 01-10-03, 21:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе