Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Размазан екран

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Re: Размазан екран

    Най-лесно е да отърчиш с монитора под мишница при някой приятел, да пиете по бира, да изгледате един филм и ако там монитора не размазва - значи е от компютъра.
    Но все пак ,я дай по-ясна дефиниция на явлението 'размазване на монитор', па ако можеш и снимка да приложиш - ще спестиш много време на тези, дето се опитват да ти помогнат.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Re: Размазан екран

    Цитат Първоначално публикувано от Tutup
    Абе Black Adder, как можеш да се съмняваш в знанията на Mr. Techno!? Ти направо се заяждаш с него. Недей така, не е културно!
    Той има личен, та даже и служебен компютър, на които е сложил по няколко видеокарти и не махнал нито една до сега и няма проблем. А ти колко видеокарти имаш на твоя компютър, а? Когато сложиш и ти няколко, тогава ще спориш с него.
    Eeeeeeeх , Мъка Мъка !

    ПП
    @Black Ader сори че не ти отговорих ,ама ме шашна мението на колегата по-горе. за видеокартите го казах го по неправилен начин .
    За първи път във форума чух че има проблем ако не си махнеш драйверите
    ами и на двата компа имам много инсталирани драйвери ( S3, nvidia, ati , sys-volary, matrox, Vodoo ) и колкото и да сменям видеокарти - не ми прави проблем с нито една даже като не съм махнал нито един от драйверите - стоят си и си чакат хардуера.
    РАзбери ме - наистина ме учуди това че за да си смена видеото, трябва да махна на 100% драйверите. на мен не ми е правило проблем това засега !

    Размазването може и да е в резултат и на слабо захранване!
    лично аз мисля че след като няма проблем със старата карта , или е новата видеокарта или захранването

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Черен екран?
    От vanko68 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-09-09, 20:56
  2. webcamxp цял екран
    От gogocuk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 12-07-08, 14:59
  3. тъмен екран
    От halhaberino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-01-08, 11:19
  4. Проблем Син Екран
    От Tonto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 11-02-07, 20:24
  5. IE на цял екран
    От vagabond във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 13-03-05, 22:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе