Резултати от 1 до 5 от общо 5

IE на цял екран

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    70
    #1

    IE на цял екран

    Кажете как да накарам IE да отваря максимизирани страниците.Всяка нова не отваряна страница не се отваря на цял екран и трябва да я максимизирам.При повторно отваряне вече я помни и я отваря на целия екран.Обаче след като изтрия Cookies и Temporary Internet Files всичко се повтаря отново.


  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    IE на цял екран

    Имаше една програмка за автоматично максимизиране на прозорците от IE но мен не ме кефи защото страниците не се отварят направо максимизнати а в малкия размер като се максимизват веднага. Ето я програмката

    http://free.data.bg/dockera/programs...izer%202.3.exe

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    IE на цял екран

    Затвори <u>всички налични експлоръри</u>, след това отвори един нов (при мен стартовата страница е празното about:blank). Според обясненията ти, логично е новият да ти се отвори <u>не-максимизиран</u>. Сега го максимизирай, както си е с празната страница. След това отвори в него (както вече е максимизиран) произволен сайт, например www.google.com.

    Дай X на прозореца, един вид - затвори го.

    Отвори отново IE.

    Би трябвало вече да се отвори на пълен екран, поне при мен тоя метод работи (под Win2K, IE6).

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #4

    IE на цял екран

    намери програмката sizer - оправя това...другият начин - използвай някоя обвивка на IE - напр. MAXTHON - хем решава проблема, хем улеснява неимоверно сърфирането

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    IE на цял екран

    Отвори IE , максимизирай и след това затвори ЗАДЪЛЖИТЕЛНО от File / Exit ( or Close ) . След това при ново отваряне би трябвало всико да е ОК .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. екран за проектор
    От audibs във форум Проектори и екрани
    Отговори: 12
    Последно: 12-01-17, 10:46
  2. СИН екран-помогнете
    От bokanegra във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-10, 17:49
  3. Проблем с син екран WIN/ XP/SP2
    От ambrozia403 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 08-02-10, 12:06
  4. Проблем Син Екран
    От Tonto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 11-02-07, 20:24
  5. Размазан екран
    От durexx във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 16-01-07, 10:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе