Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

win 98

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #16

    Re: win 98

    Цитат Първоначално публикувано от striking
    pimpirlt опитах се да направя това което ти каза но има само едно единствено място кадето пише sharing and secutiry и точно преди него пише learn more така че като гледам го няма никаде като опция ?
    сега сигорно пак лъжа ? айде стига моля ви ако искате да ми помогнете направете го !
    Ами хайде, де! Learn-и more! Там има step-by-step инструкции.

    Вярно е, че форумите са място да научиш много неща, но за "по-завързани" проблеми. Четенето на help-а не е толкова трудно. Въпрос на мързел. Пардон! На липса на такъв.

    BTW, по-горният пост на Black Adder е абсолютно точен. Провери си първо версията на Windows (на приятелката ти, де), прочети си help-а и ако има нещо неясно питай пак. Няма да ти откажем помощ. А ако английският ти е проблем... лоша работа. Но сигурно веждесъщият и всезнаещ чичко ще измисли нещо по въпроса и на български.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #17

    Re: win 98

    Black Adder оправиг го мерси, можеше и без нападки!
    Между другото ако не е тайна на колко години си ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #18

    Re: win 98

    Цитат Първоначално публикувано от striking
    Black Adder оправиг го мерси, можеше и без нападки!
    Между другото ако не е тайна на колко години си ?
    Това че съм посочил колко си неправ, не е нападка, това че съм ти посочил правописните грешки - тоже, това че 2 дни 10 човека се мъчим да разберем какво точно питаш и що ореваваш света че не става - също сигурно ти е все едно.
    А за годините - хората в този форум затова са направили регистрация, който не го е страх - да си пише личните данни, но пък не виждам какво значение има на колко съм години, не ме мързи по-малко от теб, но си направих труда да напиша на www.google.com вълшебните думички, за да видиш ScreenShot.
    Изнервям се когато някой явно не иска и не желае да положи и грам усилия за да постигне нещо, а легнал, зяпнал и другите да му пъхат в устата на готово, че и после да ги ругае.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #19

    Re: win 98

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Пробвай с тази програмка:

    "M2 Windows Hacker" [102 KB]
    а с нея може ли да хакна некой форум,който ме ядосва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе