Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

win 98

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #1

    win 98

    приятелката ми има една стара кошница и си е забравила паролата на user-lana и сега не може да ми шарва нищо защото не мога да вляза да си го взема иска ми парола а тя не я знае! Какво да направя по въпроса за да отсраним тоя досаден проблем

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Re: win 98

    Накарай приятелката да смени паролата ;-)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #3

    Re: win 98

    как да я смени като и двамата не знаем как
    хора помагайте

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Re: win 98

    Доста време мина, откакто не съм виждал win9x и не съм сигурен, че това, кото пиша е вярно и/или безопасно. Рискът си е твой!

    Влизаш в Windows-a и намираш всички *.pwd (а може и *.pwl да бяха) фаилове и ги триеш/преместеаш. Рестатартираш и си "на чисто".

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: win 98

    Пробвай с тази програмка:

    "M2 Windows Hacker" [102 KB]

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #6

    Re: win 98

    *.pwl са файловете и се намират в Windows директорията. Според мен е по-добре само да ги преименуваш и видиш дали всичко е наред. Ако всичко е наред може спокойно да ги изтриеш.
    Иначе с този софт GFI LANguard Network Security Scanner паролите на споделени ресурси се виждаха.
    Тази програмка - Pwl View 2.0 - също може да бъде полезна!/Run it on any computer under Windows95/98, and it will show all cached passwords stored in user's PWL file along with user's login information. (User must be logged in)/
    Това е безплатно: Win9x PassView v1.1

    P.S. @striking - поработи си малко върху правописа, все пак....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #7

    Re: win 98

    GFI LANguard Network Security Scanner не работи!
    а pwl view е само за вин 95 !
    ако някой може да помогне ще сам му благодарен! един прияте каза че можело с команда през дос но нз как.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: win 98

    xIntruder - Utility for cracking password protected Windows 95/98/ME shares. xIntruder exploits vulnerability in SMB implementation on these operating systems, which allows for very effective collection of passwords (any password in local network less than one minute, in the internet less than 10 minutes), originally discovered by www.nsfocus.com.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re: win 98

    Другари, мисля че striking лъже че компютъра е на приятелката и прочее
    самият той е тествал и пробвал Cain & Abel , както сам казва тук:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg218654
    а преди броени дни, пак самият той пуска тема:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg225329
    в която пита "как мога да си сложа парола в лан-а на acount-а ми ?"
    и всички те в раздела Hack & crack , и като не му се отвори парашута - хоп, стария изтъркан номер - забравих си паролата
    Изводите са от вас.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #10

    Re: win 98

    Колко дена

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #11

    Re: win 98

    Black Adder по въпроса с cain & abel не виждам какво общо има. А по въпроса с другата тема която сам пуснал аз сам намерих отговор на въпроса си , ако искаш ще ти кача някаде .doc за да го видиш ( сега не ми се занимава ) . И бих добавил, че не лъжа за приятелката си ... първо win 95 изобщо не разбирам, а и какво мога да напрая с тъпата парола ... нищо, а и не забравяйте че за да я махна евентуално аз тряба да имам достъп до машината, така че "Изводите са от вас" лъжа ли и имали смисал.
    И айде стига вече, ако пусна тема как мога да си форматна C:-то , сигорно ще кажеш, че пак искам отговор н този въпрос за да форматна друго PC !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #12

    Re: win 98

    е като си светнат на
    Цитат Първоначално публикувано от striking
    Black Adder по въпроса с cain & abel не виждам какво общо има.
    Общото е че И ТЯ вади паролите за локалната мрежа

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #13

    Re: win 98

    @striking, ако Black Adder не е прав, не виждам какъв ти е проблемът да помолиш приятелката си да смени паролата на sharing-а. Десен клавиш върху фолдера => от менюто Sharing => в полето Passwords -> Full Access Password => на мястото на звездичките пише новата парола и дава OK. Никакви снифъри, хакове и т.н.
    Но ако все пак Black Adder е прав... Ми оправяй се!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #14

    Re: win 98

    pimpirlt опитах се да направя това което ти каза но има само едно единствено място кадето пише sharing and secutiry и точно преди него пише learn more така че като гледам го няма никаде като опция ?
    сега сигорно пак лъжа ? айде стига моля ви ако искате да ми помогнете направете го !

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: win 98



    Така по-ясно ли ти е?


    Цитат Първоначално публикувано от striking
    място кЪдето пише sharing and secutiry
    сега сигУрно пак лъжа ? айде стига моля ви ако искате да ми помогнете направете го !
    A sharing and secutiry го има, но не и при Windows 98, а при ХP И Windows 2000

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе