Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Проблем с партишъни

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Re: Проблем с партишъни

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    има далеч по-бързи и удобни - но за тях на ПМ и не на всеки ( както каза @Lupus преди време - "това е за ценители" )
    Добре, о хард диск професоре Mr.TECHNO, велика е твоята мъдрост и преголеми са познанията ти във всички области, с право не споделяш придобитите ти с пот на задника вълшебства и умения както в мрежовите магии, така и в дисковите такива.
    Вярно, че малко на мухъл миришат знанията Ви и идат от Средновековието, когато още земята беше плоска, но важното е че невежите клиенти са доволни и ви боготворят.
    Наистина, неотдавна, даже май вчера се обърнахте към боговете-админи в този форум(да се свети името им вовеки веков), призовавайки да обсипят с огън и жупел враговете ВИ, и вдигайки мощна десница да възродят величието на тоз форум, но кажете, Вий лично, като как спомагате за неговото израстване, криейки хватки и магии в ръкави, джобове и прочее отверстия и пазейки ги само за богоугодни люде, оставяйки другите да тънат в мизерията на невежеството и нервно да гризат ноктите на краката си?
    Ооо, Велики професоре, извадете си най-после главата от задника и погледнете тучните зелени поля, развълнуваното синьо море и осъзнайте, че не сте изпили до дъно морето на знанието, а че на света има и прости хорица, които имайки късче знание го обединяват със съседа си, и така успяват да достигнат до малката истина, чрез която решават малките си проблеми.
    Осъзнайте, че понякога има и различно мнение от Вашето, което пак е право, вдишайте дълбоко и повтаряйки си заклинателните мантри, ще разберете колко неправ сте били.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #17

    Re: Проблем с партишъни

    Блеки пак е станал нещо с г..а нагоре, никой не го посъветва човека да вземе да си купи един нов хард драйв и да си клонира старият докато все още работи ...

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #18

    Re: Проблем с партишъни

    Цитат Първоначално публикувано от dash
    Блеки пак е станал нещо с г..а нагоре,
    Той не си е лягал ...

    Цитат Първоначално публикувано от dash
    никой не го посъветва човека да вземе да си купи един нов хард драйв и да си клонира старият докато все още работи ...
    Дето се вика, малко акъл, но навреме, а не много, ама по-късно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: Проблем с партишъни

    @Black -кефиш наистина.
    Това което единствено исках да кажа е че давате съвети които няма да помогат много.
    Защо не искате да чуете моя опит с тези програми и да не ги ползвате .

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange

    @Mr.TECHNO
    съжалявам братко но с тоя цитат на Black Adder намирам че си противоречиш с един от постовете ти в тази тема.
    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Това е твое мнение , на мен все още ми помага NDD ( и досовската версия ползвам и windows! )
    Аз не бих ползвал HDD regenerator - а защо , няма сми да казвам , пак ще наскачат разбирачи с глупави доводи.
    Fanta  чети малко по-внимателно. Ако исках да му помогна истински, щях да му кажа програмите и как да работи с тях
    Умишлено ги пропуснах в поста си.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #20

    Re: Проблем с партишъни

    Абсолютно се присъединявам към мнението на dash за сваляне на инфото от проблемния диск и замяната му с нов. Старият диск вече НЕ Е НАДЕЖДЕН и не бива да се ползва за съхраняване на критични данни.

    /Офф @Black Adder: Блеки с последния си пост (отг.16) къртиш ... пиедестали...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Re: Проблем с партишъни

    Само едно ще кажа - не заравяйте живия!

    @peterkac - ако ще го махаш стария , обади ми се

    Колеги никъде не видях дали харда е хитачи а всички препоръчват spinrite ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #22

    Re: Проблем с партишъни

    SpinRite не е обвързана само с една марка дискове, а е универсална програма за ремонт на физически проблеми, от рода на пукнатини по плочите на харда и други подобни физически дефекти.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #23

    Re: Проблем с партишъни

    @Rу-boy
    Според моите "остарели морални "знания има ли пукнатина в плочата , харда е пътник, дори и да не ти се иска.
    всяка една драскотина уврежда главите на диска и в следствие се чува познати шум на едно повтарящо се тракане.

    За програмата сгреших - да Spinrite е за всички дискове , но според мен не е много удачна.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    47
    #24

    Re: Проблем с партишъни

    Харда е seagate st94011a. Лошите сектори ги оправих с hdd regenerator от hiren's boot cd. Понеже харда работи перфектно и е тих както си беше като нов си го оставих. На него ще седят windows и програмите, а си взех външен хард, на който са всички важни работи. Мисля да сложа и вин на външния такаче ако този здаде багажа което ме съмнява малко като гледам как работи ще се буутва директно от външният.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #25

    Re: Проблем с партишъни

    Цитат Първоначално публикувано от peterkac
    Харда е seagate st94011a. Лошите сектори ги оправих с hdd regenerator от hiren's boot cd. Понеже харда работи перфектно и е тих както си беше като нов си го оставих. На него ще седят windows и програмите, а си взех външен хард, на който са всички важни работи. Мисля да сложа и вин на външния такаче ако този здаде багажа което ме съмнява малко като гледам как работи ще се буутва директно от външният.
    Горкият Mr.TECHNO, ше плаче неудържимо поне 2 дни, но той е мъжко момче, ще му мине

    @peterkac
    Радвам се, че въпреки бурните дебати си успял да се оправиш

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #26

    Re: Проблем с партишъни

    Цитат Първоначално публикувано от peterkac
    ... ако този здаде багажа което ме съмнява малко като гледам как работи ще се буутва директно от външният.
    Не се съмнявай, няма хард дето да си е тръгнал и да не си е отишъл, а колкото са по малки толкова са по уязвими на топлина и сътресения, чакам някой да каже че си е купил от новите Флаш хардове на Самсунг от 64 Гб, че да ги проследиме колко ще работят във времето, но очевидно цената от 2000$ възпира и най запалените почитатели ...

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 24-01-12, 14:17
  2. Отговори: 22
    Последно: 20-12-07, 14:58
  3. Отговори: 4
    Последно: 14-04-05, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе