Резултати от 1 до 7 от общо 7

Пак СССР в IE - как да го махна.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Пак СССР в IE - как да го махна.

    От известно време насам , когато търся в Гуугъл нещо и отворя нещото в нов прозорец или таб ме препраща на различни руски страници свързани с онлайн търговия и всякакви такива рекламни бънери. Имах го и прди около месец този проблем , позачистих регистри , темп файлове и всичко де що има , не ми трябва , не ми харесва или не знам кво е и се оправиха нещата за известно време , но сега пак старата песен на нов глас.
    Полазва ни доста руски (предимно с търговски насочен характер) спам , но аз трия всичко без да отварям. Кой знае ква гад се е промъкнала. Нямам вече идеи откъде да го почвам. Ако имата някакви , казвайте моля.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #2

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/cureit.exe

    явно са гадинки...опитай с това.

    Преди известно време ми го препоръчаха и съм доволен!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    в комплект със S&D:
    http://www.safer-networking.org/en/index.html
    както и друг път съм казвал

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #4

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    Ще опитам , но утре , че не съм се прибирал в офиса пък гадта е там. Благодаря Ви.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #5

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    This application has failed to start because framedyn.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem е съобщението на S&D при опит да го стартирам. Явно е гадна гадтта.
    С Dr.Web намери две неща едно exe в system 32 и някъв serverconnection в Program files ??? , какъвто аз не намерих с ръчно търсене.
    Ми така е , сис.админа ни напусна и сега си спестяваме някой лев , като всякакви разбирачи от офиса "барникат" по машините и вече ядохме една греда с база данни на оснавната програма с която работим (складово счетоводна).
    Мани - мани , не ми се мисли кво мое да стане некой път.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    Стартирах най-накрая S&D с помощ от Dr.Web (така си мисля де). При активно сканиране с Dr.Web и едновременно стартирана на S&D стана , засега са открити 2 нежелани обекта , единя даже си има папка освен регистри кей.
    Добавено: последно - един троянец + 3 спай ботове. Доволен съм от "забърсването" им. Голямо TNX

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re: Пак СССР в IE - как да го махна.

    не бързай да се радваш, след рестарт има вероятност пак да ти се намърдат.
    Както винаги съм препоръчвал, за такива случай човек е добре а си има Windows зареждаем от СД и да сканира от него
    в краен случай - през SafeMode

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да махна икона от трея?
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 27-03-07, 22:57
  2. Синя петолъчка-как да я махна?
    От zerow във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-06, 08:37
  3. ссср
    От CCCP_FAN във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 09-06-04, 00:58
  4. Как да махна..
    От _NO_NAME_ във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 10-01-04, 13:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе