Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с форматиране в WORD XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    5
    #1

    Проблем с форматиране в WORD XP

    Здравейте!
    Предварително се извинявам ако темата не е за тук или вече е имало подобна (аз лично не открих), но си скъсах нервите от чоплене и се надявам някой да се е сблъсквал със същото и да успее да ми помогне...

    Проблемът се състои в следното:
    Отварям нов документ в word започвам да пиша някакъв текст и решавам заглавието или друга част от текста да е с шриф 20, болд или друго подобно или и двете и т.н., съответно целия текст възприема формата който е зададен и трябва да се даде undo веднъж за да остане само желания текст форматиран, а останалото да възприеме старата си форма. Това се случва винаги в нов документ, без значение дали текста е маркиран или не, без значение дали е таблица или просто текст. Не се случва единствено ако имам вече готов файл взет от друг компютър, там всичко си е наред и мога да си форматирам както искам...(п.с.-и вирус нямам даже...). Рових се в разни менюта за ауто текст и дрън-дрън, но нищо не успях да променя

    МНОГО МОЛЯ ако някой знае да бъде така добър да помогне!!!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #2

    Re: Проблем с форматиране в WORD XP

    Можеш да пробваш да разкараш съществуващия normal.dot. Или поне временно го преименувай.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    5
    #3

    Re: Проблем с форматиране в WORD XP

    Оправи се! БЛАГОДАРЯ!!! Реплейснах normal.dot с друг и престана да го прави

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #4

    Re: Проблем с форматиране в WORD XP

    Цитат Първоначално публикувано от muunlight
    Здравейте!
    Предварително се извинявам ако темата не е за тук или вече е имало подобна (аз лично не открих), но си скъсах нервите от чоплене и се надявам някой да се е сблъсквал със същото и да успее да ми помогне...
    Имало е - http://forum.setcom.bg/index.php/topic,19481.0.html и http://forum.setcom.bg/index.php/topic,18966.0.html

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    5
    #5

    Re: Проблем с форматиране в WORD XP

    Цитат Първоначално публикувано от izwerga
    Благодаря за напомнянето, но при мен проблема изобщо не беше такъв като описания в споменатите две теми. Не реплейсваше някакъв си документ при отваряне на нов а форматираше всичко по един и същ начин, както подробно съм описала в първия пост и благодарение на MitkoS, оправих проблема ;-)
    Весели празници на всички !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 28-12-13, 22:30
  2. Отговори: 3
    Последно: 02-04-13, 10:58
  3. дълъг текст без спейс word-wrap: break-word
    От Radina във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-09, 13:01
  4. Двустр. Форматиране във WORD
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 02-01-08, 22:13
  5. Проблем с форматиране на флаш карта
    От acc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-05, 08:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе