Резултати от 1 до 7 от общо 7

BIOS иска парола

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #1

    BIOS иска парола

    От скоро се ровя с интерес във този форум и определено си заслужава.Средно ниво потребител съм на Джамовете.С XP съм, ако е от значение и лаптоп Sony.Слаб и старичък ми е той, но герой.Та прочитайки туй-онуй, реших да се разходя из BIOSа.Да ама не!Иска ми парола, която не съм задавал.Явно при последния ремонт, състоящ се в смяна на харда са я боднали в сервиза.Това беше преди 1.5 година и едва ли, ще я помни спеца "Х".Моля, помогнете, ако имате желание, как да разреша този проблем!Предварително, Ви, благодаря!!!

  2.  
     
  3. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #2

    Re: BIOS иска парола

    От казаното в долния линк, т.3, картинката не звучи много обнадеждаващо. Може да има някакво решение разбира се.

    http://www.lostpassword.com/support/kb-bios.htm

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: BIOS иска парола

    и без това на Laptop-ите биоса не е това, което е на обикновените компютри
    Не знам какво очакваш да намериш там, но със сигурност освен да избереш вида Tv OUT, реда на зареждане при BOOT друго няма.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #4

    Re: BIOS иска парола

    Сигурно няма какво толкова да видя, ама пусто любопитство!Между другото преди ремонта съм влизал, но без парола.Дали ще има ефект, ако махна батерията и окъся контактите?

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #5

    Re: BIOS иска парола

    Цитат Първоначално публикувано от valpor
    Слаб и старичък ми е той, но герой.
    Ако е много стар може и да има ефект от свалянето на батерията , въпреки , че надали. Не знам какво ще стане ако свалиш батерията , освен , че ще забрави датата и часа. Съфорумците ще бъдат по-точни. Ако няма проблеми (освен датата и часа) , какво пречи да пробваш.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: BIOS иска парола

    Цитат Първоначално публикувано от valpor
    Сигурно няма какво толкова да видя, ама пусто любопитство!Между другото преди ремонта съм влизал, но без парола.Дали ще има ефект, ако махна батерията и окъся контактите?
    Успеха ти ще е нулев. Лаптопите записват паролата в чип който не се влияе от липсата на ток

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #7

    Re: BIOS иска парола

    Благодаря на всички, които отговориха!!!Явно няма да имам успех, но все пак научих нещо.Пък и не е фатално, че BIOS се инати.Поздрави и

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Иска парола
    От capitani във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-07, 16:03
  2. Изтриване на парола от BIOS
    От mobil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 06-06-06, 18:31
  3. BIOS парола
    От Tores във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 16-06-05, 10:12
  4. IBM лаптоп BIOS парола????
    От naughty hacker във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 17-01-04, 06:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе