Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Windows XP - мрежови настройки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Re: Windows XP - мрежови настройки

    Цитат Първоначално публикувано от DoRa
    3. CrashAnalyzer - Автоматично анализира „crash dump” файловете с цел да се установи причината за грешката.
    Анализира, анализира Ама иска Майкрософския дебъгер, башка една камара библиотеки. Аз ги имам, ама повечето хора - не, та малко е подвеждаща таз 3-та точка. Иначе върши чудеса (което ми напомни един плакат в кабинета по Технология на машиностроенето в Техникума, преди 25 г. "Техниката извършва чудеса, когато се владее от сигурни ръце" )
    И пак напомням, че при желание бих споделил опит за ръчно възстановяване на системните файлове, с вероятност да зареди в SafeMode, но пак си требе LiveCD за по-лесна манипулация на файловете.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Re: Windows XP - мрежови настройки

    BlackAdder, имам желание да пробвам ръчното възстановяване на файлове , защото тоя мой приятел си е спрял и систем рестора, иначе проверих в регистрите за мрежовите настройки , общо взето има разписани 8 "интерфейса" като единственното на което имаше качен някакъв IP Adress е 169.254.67.84, който според DoRA не е реален.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Re: Windows XP - мрежови настройки

    stenlyyyy, скивай тук, бе мой:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{тук-е-различно-за-всеки-компютър}

    абсолютно всичко си пише - dhcp-то на рутера, IP, subnet, gateway... ако ти трябват дори има и lease time

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 15-06-08, 18:56
  2. Отговори: 6
    Последно: 15-09-07, 18:41
  3. Мрежови настройки ubuntu 6.10/windows xp
    От Malone във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 08-12-06, 15:09
  4. Отговори: 14
    Последно: 05-01-05, 09:33
  5. Настройки на Windows за Интернет
    От Vallentin във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-01, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе