Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

нещо става с my computer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #16

    Re: нещо става с my computer

    Penelope95, ясно е какво ти е направило впечатление от "За форума", но ... налага ми се да го пиша за втори път тази вечер ... нещото което те заблуждава за нашите взаимоотношения е, че не знаеш наистина какви са. Известно твърдо ядро от потребителите тук се познаваме дори и лично в резултат на купони на форума, сбирки или ... запои за някои ги наречи. Може да си кажем всичко точно заради това. Използваме форума и за да се развлечем малко, да си го изкараме един на друг, че иначе трябва да се [с]бием в къщи. Дори и да си кажем нещо не много приятно, на другия ден не е останало нищо. Или е толкова малко, че на следващия купон всичко изчезва.
    Например на следващия купон, заради "тежките обиди", които ми нанесе, очаквам потребител да ме почерпи с една голяма ракия [+салата] от северна България, а аз ще се трогна и ще го почерпя с "Русенски бисер" да кажем, ако има. Ако не, ще донеса.
    Такива работи.

    И не знам колко пъти с Black Adder трябва да ти пишем:
    Нищо не правиш с антивирусната извън Safe Mode, нищо.
    Вируса трябва да е писан от някой тексаски първокласник от най забутаното село, за да можеш да го дезактивираш под пълноценно работещ Windows.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #17

    Re: нещо става с my computer

    значи неколкократно пробвах това със run>msconfig ...после изключих компютъра (отново от щепсела, защото просто не искаше да изключи) и пак run>msconfig най-малко три пъти, но нищо не стана (само пясъчното часовниче се показа отстрани на мишката за по-малко от секунда)...
    аз имам флашка...всяка седмица си качвам на нея новите задачи , които правим в училище...никога не съм я сканирала
    явно ще е със CD
    колкото до вашите взаимоотношения...разбира се че е невъзможно да съм ги схванала от един прочит на тема, но се афектирах и реших че не е толкова лошо да кажа мнението си че форума е страхотен и че е глупаво да има кавги....

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #18

    Re: нещо става с my computer

    Че то, ако нямаше кавги, то нямаше да е Setcom. Щеше да е bg-mama.

    Е добре де, какво става когато непосредствено след включването натискаш F8. Ама не един път, цъкай F8 като ... една луда, по лошо няма да стане. Той [BIOS-а] ще изпищи, но не му обръщай внимание. Чакай да ти излязат възможностите за boot.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #19

    Re: нещо става с my computer

    когато натискам F8 пищи, но аз тъй като съм си малко индианец го натисках постоянно, но то не ме пусна към safe mode...ще пробвам пак....
    не ме пусна...отваря програма само като я стартирам през task manager>new task

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #20

    Re: нещо става с my computer

    Радвам ти се на ентусиазма, това малко offtopic идва.
    И моя индианец в къщи, и той '95 като теб, но не се сеща да види какво е safe mode, как да "хакне" на майка си лаптопа или на сестра си компютъра или други такива полезни неща ...
    За него е важно колко headshots ще направи на будалите в местната CS мрежа и колко аджеба игри могат да се инсталират преди Windows-а да "гръмне" от липса на "въздух".


    .:: EDIT ::.
    Говориш ми за task manager, когато вече си стартирала Windows, нали?
    След като не ти е дала машината възможност за Safe Mode.

    Еми ... знам ли ...
    Да потърсим някоя Live CD антивирусна. И от нея да действаш.

    Ето ТУК има връзка за някакво Live XP с Kaspersky 2009.
    Нямам представа дали и какво прави.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #21

    Re: нещо става с my computer

    аз съм набор 90 не че има значение... да се надявам че поне това с дисковете ще тръгне..
    а тия дискове боотващи ли трябва да са и как се правят такива сидита??? (ако е елементарно и в неро-то си пише как се правят не се мъчете да пишете разяснения...все някак ще го измисля...но ако има някакви сложни настройки...?)
    а тойфела е в събота и за съжаление няма да мога да направя някой reading или listening, пълна трагедия... на мен ми купиха компютър заради тоя тойфел а аз го развалих точно в най-неподходящия момент... добре че имам МP3-ка която може да записва та поне speaking да правя... пък и излъгах компютъра като успях да кача препоръките и мотивационното писмо на пощата.. все още се чудя как стана, но успях да се излъже самичко...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #22

    Re: нещо става с my computer

    Да, така пише ... Live CD, което предполага, че е bootable, не съм го ползвал. Чак до отказ от Safe Mode не съм се докарвал.
    За TOEFL диалога ще е с дъщеря ми, тя мина през това. 107 от 130 възможни, ако не се лъжа. Миналата година.
    Бих ти дал някаква връзка, ако има възможност за оптимизиране на резултата или поне да сподели впечатления от самия изпит.
    А и не знам, може и някое помагалце да и се намира.
    Ако решиш, пиши.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #23

    Re: нещо става с my computer

    120 са възможните на тойфел... така че дъщеря ти е била с отличен резултат
    а торента ще се наложи да го сваля на друг компютър... ще пиша какво е станало...
    и да task manager го пускам чак когато влезе в windows, а не от safe mode

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #24

    Re: нещо става с my computer

    120, да. Така каза и тя сега, забравил съм.
    Пиши утре какво е станало.
    И ... пак си мисля, че нещо не правиш както трябва за този Safe Mode.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #25

    Re: нещо става с my computer

    стана чудо... тъй като аз не затворих прозореца на Мy Documents и този на My Computer то явно се е заредило...и се е отворило само My documents
    П.П видях че abel не се е махнал и не иска да го изтрие.. явно е вече къде е проблема
    ще редактирам коментара ако има по нататъшно развитие
    и хора, които сте като мене новаци с компютрите, не се правете на хакери, че резултата е ясен = (Dead PC)
    Големи благодарности на всички, които се отзоваха и дадоха идеи за разрешаването на проблема
    (edit)
    значи вчера получих достъп(то си зареди) само до my documents и оттам стигнах до program files и изтрих всичко , което ми се струваше съмнително...
    сега когато пуснах компютъра и пак пробвах да влеза във safe mode успях и сега ще сканирам...
    abel още не се маха

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #26

    Re: нещо става с my computer

    Нещо не схванах написаното, но ... кое време е било ...
    Пише, че Live CD, което си изтеглила е с Kaspersky, чисти ако е възможно, после търси какво да сваляш за постоянно guard-ене.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #27

    Re: нещо става с my computer

    всичко се оправи... вече си е супер
    благодаря ви!!!!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #28

    Re: нещо става с my computer

    Браво на теб.

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #29

    Re: нещо става с my computer

    Браво и от мен.
    Успех на TOEFL.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    2
    #30

    Re: нещо става с my computer

    Black Adder ела стартирай сейв мод с F8 при мен, ще те почерпя При мен изобщо не е с F8 зависи от машината....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ASUS P5KPL + intel E5300 Нещо не става?
    От glarus във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 01-10-09, 20:35
  2. Нещо става с IrDa
    От niksi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-04-06, 22:30
  3. Kak да изкарам Двд-то на ТВ, нещо не става !?!?!
    От azis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-10-04, 12:04
  4. Siemens C55 <-> PC - нещо не става
    От Cko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 14-11-03, 23:37
  5. Отговори: 12
    Последно: 01-03-03, 09:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе