Най-добре забърши дяловете изцяло, пусни setup.exe -то, той сам ще разпознае диска и ще ти предложи да го раздели и форматира.
Преглед за печат
Най-добре забърши дяловете изцяло, пусни setup.exe -то, той сам ще разпознае диска и ще ти предложи да го раздели и форматира.
Днес си направих буут СД и когато тръгна да се инсталира стигна до червената черта на снимката и спря.Според вас на какво се дължи това?http://img27.imageshack.us/img27/8401/win98.th.png
според мен не може да ти инициализира CD-ROM устройството.
Цитат:
Първоначално публикувано от FearMe
Как да го направя за да го инициализира ?Цитат:
Първоначално публикувано от shanto
@dallaz
FearMe ти зададе на два пъти въпрос, които бих задал и аз, но явно няма смисъл, тъй като не искаш да му обърнеш внимание
като за начало - убеди се , че CD-ROM устройството ти работи!
:)Цитат:
а ти сигурен ли си, че хардуерно флопито и CD-то са наред?
Цитат:
Първоначално публикувано от FearMe
С малко закъснение ако може да продължим темата.И флопито и СД работят.Само където не мога да направя това инициализиране на сд-то.Или другия вариант за копира на на харда от сд-то и оттам да се инсталира - -какви команди се пишат ?Ясно че ще е копи , ама точната последователност каква е?Цитат:
Първоначално публикувано от shanto
Готово.Най-накрая с помощта на добри хора подкарахме машинката.Благодаря на всички помогнали. :ole :Drinks: