Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем със заключване на акаунт !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #1

    Проблем със заключване на акаунт !

    Здравейте имам проблем с постоянно заключване на акаунт на компютъра ми . С ОС WIN XP SP3 съм, антивирусната е AVAST . Проблема е следния в ОС има 2 акаунта който са админи и двата. Ползвам само единия а другия е резервен вариянт ! И двата са защитени с пароли . Този който ползвам проблема му е че постоянно го намирам заключен да речем в седмицата 2-3 пъти . Не е причинено от настройка примерно ако сгрешиш паролата няколко пъти да се заключва. И ми се налага всеки път да го отключвам с другия админски акаунт . Когато го отключа паролата си му е същата и всичко е ОК до няколко дни до като не трябва пак да го отключвам )) . Сменях пароли сменях акаунти гледах за вируси с Авастчо ( който най-много ме съмнява де ) и с Хиренсчо го мъчих нищо от никъде . Някой ако има идей или опит да сподели .

  2.  
     
  3. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2

    Re:Проблем със заключване на акаунт !

    преди всичко пробвай с командата NET USER "username" /EXPIRES:NEVER /TIMES:ALL
    и въобще си понижи правата на работния акаунт поне до power user. не ти требе ровичкане в двигателя докато караш колата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с акаунт в Windows 8
    От momimo във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-13, 18:29
  2. Отговори: 2
    Последно: 23-09-13, 19:40
  3. log - в админ акаунт проблем
    От eror във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-09, 00:55
  4. Проблем с акаунт в ХР
    От boishin във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-11-07, 16:11
  5. проблем с заключване на CD-ROM
    От lapeto във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 23-04-05, 01:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе