Резултати от 1 до 11 от общо 11

filmi i winXPSP1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    10
    #1

    filmi i winXPSP1

    nqkoi da ima problemi pri gledane na filmi pod WinXP s SP1 ?? bsplayer, media player i irfan view mi zabivat pri opit za gledane na avi ili mpg

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #2

    filmi i winXPSP1

    Досега никакви проблеми, BSPlayer-a си върви нормално. Windows Media player също, то оставаше и това да не върви[:D]

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    filmi i winXPSP1

    Понякога ми дава illegal operation, но не е от SP1, а е от драйверите ми за DivX.......кой знае - може да ти е бъгава инсталацията на уиндоуса

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #4

    filmi i winXPSP1

    az sam s corp. edishuna s vgradeno SP1 , niamam takiwa grizhi s bsplayra! []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    10
    #5

    filmi i winXPSP1

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by laMARTIN


    Понякога ми дава illegal operation, но не е от SP1, а е от драйверите ми за DivX.......кой знае - може да ти е бъгава инсталацията на уиндоуса

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    а ся пък уиндоуса, без SP1 нямаше такива проблеми. Свалих това fddshow и с него пък си работи идеално. странна работа

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    18
    #6

    filmi i winXPSP1

    кодекси имаш ли изобщо? от рода на Divx .....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    filmi i winXPSP1

    mafiika, kazva se CODEC, mnojestveno chislo na anglo-bilgarski CODECI. CODECSI (ot CODECS v ed.ch.) e neshto savsem drugo...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    10
    #8

    filmi i winXPSP1

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by mafiata


    кодекси имаш ли изобщо? от рода на Divx .....

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    имам от рода на Divx 5.02 и Nimo pack

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #9

    filmi i winXPSP1

    Mnogo narod proplakaha ot toq Nimo, az sushto. Potursi iz google ffdshow i go ka4i, tova moje da go opravi.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #10

    filmi i winXPSP1

    tova s kodeksa mi haresa ;o))) imam problemi s toia na truda ;o)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    10
    #11

    filmi i winXPSP1

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Flex


    Mnogo narod proplakaha ot toq Nimo, az sushto. Potursi iz google ffdshow i go ka4i, tova moje da go opravi.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    az ffdshow go ka4ih, imah malko problemi s asf filmite ama sled nqkolko preinstaliraniq na divx5.02 i ffdshow zasega vsi4ko vyrvi

    i sledvashtiq mi vypros e: Zashto pri opit da se otvorqt avi i asf filmi s media player 8.00.00.4487, playeryt se close-va vednaga ?

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DVD filmi
    От rsp1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-06, 18:46
  2. Problem s iztrivane na filmi pod XP
    От Flipshot във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 17-09-04, 15:48
  3. IE ~ Netscape > filmi
    От Profita във форум Общ - софтуер
    Отговори: 59
    Последно: 13-01-04, 16:45
  4. Tia Filmi Izleznaha li ve4e...
    От NosferatU във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-03, 19:19
  5. Codeci za filmi pod linux
    От alexandro във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 29-03-03, 02:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе