Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 60

IE ~ Netscape > filmi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #1

    IE ~ Netscape > filmi

    Нужен ми е IE, за визуализиране на филмите, които доставчикът ми предоставя да гледам. Поради повреда в браузъра (IE) не мога да ползвам тази услуга. Информираха ме, че само с него ще се получи.



    Питам се, ако инсталирам Netscape дали той притежава същите характеристики като IE, за да ми разреши проблема?



    <font size="1">Опитвала съм се да оправя IE, повярвайте хора - по голям инат от него не съм срещала. Не искам да стигам до преинстал.</font id="size1">

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    IE ~ Netscape > filmi

    Нещо аз не мога да схвана може би ...

    Филмите няма как да се визуализират в IE или Netscape.

    Визуализират се с Windows Media Player, BSPlayer и други подобни ...



    Най вероятно имаш някъкъв free server, където се намират филмите, които ти предоставя твоя ISP [доставчик]

    Там има страница, със списък [линкове], от където можеш да си ги изтеглиш или гледаш.



    И са ти казали, че ако нямаш IE този сайт няма да го виждаш или няма да е функционален.

    Така ли е?

  4. Gadget
    Guest
    #3

    IE ~ Netscape > filmi

    За първи път чувам някой да си гледа филмите през браузъра ?!? Тази работа става най-лесно през Мedia Player. BTW май разбирам какво е положението при теб. По-добре сървъра на твоя ISP си го направи като дял на твоето HDD (mapping). В смисъл пусни си Windows Explorer -> Tools -> Map Network Drive, избери буква за логическо у-во (напр. Z) и напиши пътя до сървъра и си готова. Сега целия шернат сървър на твоя ISP е прикачен към буква Z. Избираш си филма, натискаш Enter и ако всичко е наред, би трябвало да ти се пусне Media Player-a или подобен заедно с избрания ти филм. Забрави го това с браузъра

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    IE ~ Netscape > filmi

    Ситуацията е точно такава, каквато я описа Малоун. Сървър на когото се намират филми, музика, софтуер и игри. За целта ми направиха устройство "Z", което Гаджет споменава и от там ползвам всичко.

    Музиката я слушам с Winamp-а, а филмите се гледат с Media Player, но за да се стартира MP е нужно да включа IE.

    Набирам www. _ _ _ .com и излиза списък. Няма функция за download, само кликвам срещу избрания филм и би следвало да се отвори плеара. Но в следващия миг ми дава грешка в браузера, защото ползвам Opera.



    -----------малко обяснения---------

    Преди няколко дни влизам в акаунта на дъшеря ми. Пуснах една игра, която иска регистрация в интернет. Съвсем случайно се зареди IE, вероятно по-стара версия, не знам. Набрах адреса www._ _ _.com, избрах си филм и той тръгна без проблем. Единствено със субтитрите не се спогодихме. Но въпросът е, че филмът се зареди и се гледаше. На следващия ден от моят акаунт тази хватка беше неосъществима. Нещо се беше скапало.

    ----------край на обасненията-----------

    Пробвах да преинсталирам IE, нопонеже съм с версия 6 - нещата не се получиха.

    Ако може и има някакъв начин да се гледат филмите посредством друг софтуер.....моля ви кажете ми. Вече десет дни ми се скъсаха нервите с този проблем.

    Достъвчиците ми прдлагат преинстал на уина. Трябва ли да се взимат чак толкова драстични мерки?!


  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    IE ~ Netscape > filmi

    my dear,









    а твоя проблем е много лесен:



    1. Локализираш директорията "Program Files" в компа си.

    2. Разглеждаш я много внимателно за "Windows Media Player".

    3. В тази директория стартираш "Mplayer2.exe".

    4. След това от менюто "<u>V</u>iew" избираш "<u>O</u>ptions...", а от него - "Formats" .

    5. <u>S</u>elect All .

    6. <u>A</u>pply .



    след което си стартираш филмчето и пишеш дали помага.






  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    IE ~ Netscape > filmi

    Другият вариант е :

    1)десен бутон в/у линка към филма - > Copy Shortcut...

    2)в WM Player File>Open Url

    3)Paste, Open

    И после гледаш. И после пишеш дали си струва гледането му

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    IE ~ Netscape > filmi

    А не е ли по-добре след десния бутон а се натисне "Save Target As" (съветвам те да ползваш Getright или Flashget)?

    После му посочваш къде да ти го запише филма, и го гледаш с bsplay, redlite, mv2player или друг който поддържа субтитри.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #8

    IE ~ Netscape > filmi

    Не е необходимо да си пълни локалния диск след като може директно да прави стрийм по мрежата.(ако е в локалната мрежа въпросният Z,но подозирам, че е, защото тя говори именно за стрийм)

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #9

    IE ~ Netscape > filmi

    Ne se poluchava. Opitah i dvata nachina, no izliza suobshtenie-



    Windows Media Player cannot open. You may need to reboot to complete installation of a downloaded component. Please verify that the path and filename are correct and try again. (Error=8007000D)



    Za da startiram filma trqbva da vlqza v Explorera. Razbirate li. Filmite sa na survur i sa dostupni chrez brauzer.



    Izvinqvam se za latinizata-razvali se FlexTipe

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #10

    IE ~ Netscape > filmi

    възможна е само преинсталация на IE, обаче трябва да си намериш пакет.

    BTW във Office2000 има и IE мисля, че ver. 5.5



    Така, че сложи диска с офиса в CD-ROM-а , намери директория IE5\En\ и стартирай Ie5setup.exe.



    дано да помогне - но не помня с какъв Windows си - ако си с ХР - той е с по-висока версия на експлорера и не знам дали ще иска да направи преинсталацията.



    ако тръгне - инсталирай си и mplayer2 за всеки случай.





    значи сега проверих - при мен това не иска да тръгне, но ти пробвай.






  13. Gadget
    Guest
    #11

    IE ~ Netscape > filmi

    @smarty:

    Ако четеш внимателно Profita се опитва да си преинсталира IE6. За какъв IE 5.5 говориш?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #12

    IE ~ Netscape > filmi

    Profita можеш ли да пратиш линк към тази страница (ако не е вътрешномрежова) ?

    За сега само гадаем какъв е проблема, а МНОГО искаме да ти помогнем ))))))))))

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #13

    IE ~ Netscape > filmi

    Нещо не разбирам. Ако е Mapped Drive (Z: или която и да е буква) не виждам причина да не може да се разглежда с Windows Explorer например. Освен това може причината да е в MediaPlayer-а ако се съди по съобщението. Наистина има нужда от още информация по въпроса...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #14

    IE ~ Netscape > filmi

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ne se poluchava. Opitah i dvata nachina, no izliza suobshtenie-



    Windows Media Player cannot open. You may need to reboot to complete installation of a downloaded component. Please verify that the path and filename are correct and try again. (Error=8007000D)



    <div align="right">Originally posted by Profita - 06/01/2004 : 13:55:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А на всички филми ли ти го дава това съобщение? щото мен ми намирисва че просто нямаш нужния кодек за тоя филм/ако само на 1 пробваш де/

    пробвала ли си да гледаш някой от старите филми?

  18. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #15

    IE ~ Netscape > filmi

    Благодаря на всички за отделеното време. Високо ценя желанието ви за помощ.



    Дискът ми бе форматиран и IE бе инсталиран наново.



    Ако има желаещи - утре обявявам ден на инсталации. Приемам помощ всякаква, морална, алкохолна...абе реве ми се...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD filmi
    От rsp1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-06, 18:46
  2. Netscape vs. IExplorer
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 17-02-03, 17:17
  3. Netscape 7 PR1
    От mitsy във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 12-07-02, 10:18
  4. Netscape 6.1
    От d-rRoss във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-01, 15:59
  5. Netscape 6
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 16-06-01, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе