Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с преинсталация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    18
    #1

    Проблем с преинсталация

    Искам да преинсталирам Windows ,имам диск с ОС (Windows XP SP3 без никакви добавки ) ,но проблема ми е следния като сложа диска всичко точно ,но не ми излиза втория локален диск излиза ми само C ,другият който е D не излиза ,преди така направих само един дял ,а сега не искам да ми се форматира другия дял защото имам важна информация на него ,надявам се да можете да ми помогнете .
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #2

    Re:Проблем с преинсталация

    Много дълго изречение - не се разбира. Как стартираш инсталацията под Win или със стартиращ диск?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    18
    #3

    Re:Проблем с преинсталация

    Стартирам инсталацията със стартиращ диск .
    Слагам си аз диска и си ме пита за да чете от диска да натисна произволен бутон ,след което процеса се стартира и след малко натискам enter за да продължи ,след това F8 и вместо да ми излязат двата локални зиска ми излиза само локален диск C без вторият, който в случая е D ,в когото е запаметена информацията ,която не желая да бъде форматирана .
    Страх ме е ,че ако избера C без да се вижда разделението ще бъде създаден само един локален диск ....
    Надявам се да сте ме разбрали .

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #4

    Re:Проблем с преинсталация

    Повтори процедурата до момента на форматиране...ако и тогава се вижда само един дял пак пиши тук...т.е. направи оше стъпка или две напред...

  6. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #5

    Re:Проблем с преинсталация

    Има ли вероятност дисковете да са два физически, а не един разделен на дялове? Може да се ориентираш по размера на дяла дали е целия или само часта, която ти трябва!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    Re:Проблем с преинсталация

    Изтегли си Ubuntu, изпечи си го на CD-RW и зареди сиистемата от CD-то. Ubuntu чете и NTFS и ще видиш дали всичко с данните ти е ОК.

    Но при комбинацията от МНОГО важни данни и проблем с инсталирането те съветвам да повикаш някой, който знае какво прави...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем след преинсталация на WindowsXp.
    От Angel Svalqcha във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 28-06-13, 17:57
  2. Проблем след преинсталация на ОС.
    От monijbl във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-11-09, 12:54
  3. Отговори: 1
    Последно: 18-09-07, 05:49
  4. Проблем след преинсталация
    От stryper6 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-07, 00:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе