Резултати от 1 до 3 от общо 3

Работа на два монитора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #1

    Работа на два монитора

    Отскоро във фирмата ми курдисаха по още един монитор за по-удобна работа. Обаче не мога да си настроя финно коя програма в кой монитор да се стартира. За по тривиалните е лесно (Експлорер, аутлук...) стартира се в единия в прозорец, влачи се в другия монитор - там се максимизира иииии виндовса запомня къде се е стартирало последно приложението.
    Обаче някой програми отказват да запомнят, а ако я преместиш ръчно, то после всяко съобщение излиза в другия монитор и т.н.

    Въпроса ми е, може ли да се направи примерно шорткът (или някаква настройка) - единия шорткът да стартира дадена програма в едниния монитор, а другия във втория монитор. Иначе софтуера, който не се вписва съвсем във виндовса е Pro Engineer (CAD-CAM). Виндовса е XP. Все пак е интересно дали има по-мощни инструменти в Виндовс 7, защото скоро ще се минава на него.

    Намерих една стара тема, обаче и там нещата са замръзнали до влаченето и максимизирането.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Работа на два монитора

    аз съм на 7 и когато искам да стартирам нещо на ТВ-то (което при мен се явява втори монитор) завлачвам шорткът-а, който ще стартирам, на него, и го стартирам оттам

  4. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #3

    Re:Работа на два монитора

    Май няма много юзъри, да ползват повече от един монитор !
    Намерих в нета следния софтуер, който вече управлява вече коректно нещата:
    http://www.realtimesoft.com/ultramon/

    Не знам, обаче дали майкрософт нямат нещо и те външно. За сега не мога да ползвам , защото трябва да се купи (евентуално), така че не мога да дам отзиви. Ами това е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Трептене на монитора
    От venelina във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-07-13, 13:44
  2. трептене на монитора
    От marcya във форум Windows
    Отговори: 43
    Последно: 25-10-10, 19:56
  3. Три монитора с ............
    От neeed във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-11-09, 21:44
  4. 2 монитора
    От vik-45 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 30-03-09, 13:40
  5. Два монитора
    От tody във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-03-06, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе