Резултати от 1 до 2 от общо 2

Може ли всички връзки да минават през прокси?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #1

    Може ли всички връзки да минават през прокси?

    Здравейте!

    Интересува ме може ли да направя така че всички изходящи и входящи връзки на компютъра да минават през прокси така че моето реално ИП да не се вижда никъде? С други думи аз ще се свързвам към сървъра на моя доставчик, той ще се свързва с някакъв прокси сървър и вече прокси сървъра ще прави връзка с крайната дестинация и ще ми връща резултата?

    Не съм особено наясно с нещата така че ако не съм обяснил разбираемо моля да ми зададете някакви уточняващи въпроси.

    В общи линии на някои програми като Firefox, Skype знам че мога да настройвам прокси сървър, така че да не се свързва с крайната дестинация директно от моя доставчик ами първо да се пренасочи към 3ти сървър който вече да направи заявката до крайната цел и да върне резултата. Интересува ме обаче дали може това да се направи не на парче (за всяка отделна програма) ами за цялата система, така че абсолютно всички изходящи връзки да минават първо през едно прокси?

    Чувал съм нещо за някаква мрежа ТОР (http://www.torproject.org/) ама не ми е баш ясно дали това работи така?

    Много ви благодаря за отделеното време и помощ!

  2.  
     
  3. DLT
    DLT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    32
    #2

    Re:Може ли всички връзки да минават през прокси?

    И да и не. За какво ти трябва това - кажи възможно най-конкретно и ще видим какво може да се направи. Надявам, се че не си поредният "хакер".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Игри в мрежа през прокси
    От anivel във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 13-08-07, 18:36
  2. През 2007 година Интернет може да спре!
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 23
    Последно: 25-01-07, 13:43
  3. Игри през Прокси ?
    От Virtual във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-06, 01:38
  4. Отговори: 6
    Последно: 12-11-04, 19:51
  5. SPDIF може ли да мине през кондензатор
    От breiii във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 15-11-03, 14:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе