Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

Проблем с преинсталирането !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #31

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    За кои град става въпрос?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    11
    #32

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    силистра

  4. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #33

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Пробвай с тези http://www.jetway.com.tw/jw/motherbo...ame=M26GT3-SVP От лявото меню отиди на "Driver". Да се надяваме че ще се справиш с инсталирането им.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #34

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Цитат Първоначално публикувано от periel
    Свали си Everest, наследник е на AIDA. По нова версия би трябвало да ти разчете дъното.Също така съм много съгласен с колегата glowndark
    в грешка си приятелю, аида наследница на еверест, не еверест наследник.

    Иначе тази която е свалил е от старите.

  6. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #35

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    в грешка си приятелю, аида наследница на еверест, не еверест наследник.
    На 100% си прав
    The successor of AIDA32 is commercial Lavalys product Everest now renamed AIDA64 in the lastest release.
    Май съм малко поизостанал с тая информация.

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #36

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    @periel
    не си само ти, просто много хора не го знаят, вината не е тяхна, че името, за десетина години се промени на два пъти.

    В случаят грешката е моя, защото съм написал aida на кратко, вместо aida64.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #37

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Защо не го занесе някъде да ти го оправят този компютър? Като те слушам лан драйвера ще ти е най-малкия проблем, сигурно половината драйвери ги няма...
    Аз съм против такива съвети към младите подрастващи деца! То и без това не са много тези дето се хващат да направят нещо елементарно сами и ако има чалъм ще викат мама и тати и в тоалетната да им избършат д-то, ами и малкото които се опитват да им се дават възспиращи съвети.....!
    От друга страна, тепърва ще има да омазва много и ще трябва да се разделя много пъти и с по-малко от 30 лева, ако не се научи сам за се оправя.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #38

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Защо си мислете че със съвет ще си оправи компа ?
    В цяла Силистра да има само 1 дето разбира - пълен абсурд.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #39

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Няма нищо децата да се учат, но все пак за да направиш едно нещо, трябва да имаш минимума познания. Затова и училището започва от 1-ви, 2,3,4... клас... Не може с познания за 1-ви клас да решаваш задача за 5-ти...
    Така, че в някои случай е по-добре човек да се обърне към професионалист, защото в понякога една елементарна грешка може да стане невъзвратима... Затова и не съм и много съгласен, на човек които не знае както в CMOS и BIOS да му се дават съвети как да си мести джъпмерите по-дъното...

    http://www.goldenpages.bg/kompyutri-...emont/SILISTRA

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #40

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Стига де! То щото много сложно да преинсталираш един уиндоус :D ! Аз тогава трябва да съм гении като 2001 година записах курс по компютърна грамотност(тогава бях на 31 и без бъкел англииски) и на курса научих, че Уиндоус е ОС а другото са програми. На втората седмица зарязах курса щото бях прекалено напреднал вече, а от дипломата им нямам нужда и на втория месец преинсталирах сам 98-мицата, с малко помощ по телефона, като преди това само съм гледал веднъж при приятел. Сега са далеч по напреднали децата от моето ниво тогава, че и болшинството говорят свободно англииски.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #41

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Всеки може да инсталира Windows, но не всеки може да го настрои и подреди както трябва.
    Погледни темите за хардуер -- всяка втора тема е - "..... трябва ми драйвер"
    Всеки го мързи да потърси малко в google. Ние нали също там ги търсим.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #42

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    До голяма степен си прав Техно(не на пълно), но моето мнение е, че трябва да ги подкрепяме децата като се опитват да се научат нещо сами да си го правят, а не да ги съветваме да одят на майстор, още повече, че тепърва ще му се налага още много пъти да преинсталира. Ще се научи после и да си го настройва, а тези дето са на принципа да питам щото е по-лесно от мисленето съм напълно съгласен, че трябва да се бъзикат да ползват повече гугъл, ама като се позамисля малко, май и аз взех да ставам като тези дето повече питат и по-малко гуглят!

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #43

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    (тогава бях на 31 и без бъкел англииски).... Сега са далеч по напреднали децата от моето ниво тогава, че и болшинството говорят свободно англииски.
    абе малко мъ съмнявя да си бил тогава дете,ама ае от мен да мине.


    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    но моето мнение е, че трябва да ги подкрепяме децата като се опитват да се научат нещо сами да си го правят, а не да ги съветваме да одят на майстор
    а ние кво да ядем, камъни ли? Щото децата трябва да се научат да инсталират линдолс.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #44

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Най-добре ги на научи тогава да оперират хора и да си поправят сами колите .
    По -тъпа причина не бях чувал скоро. Според теб ако следваме твоята логика ще стане като Сократ " Много неща знаеше , но всичките слабо знаеше "

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #45

    Re:Проблем с преинсталирането !!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Най-добре ги на научи тогава да оперират хора и да си поправят сами колите .
    По -тъпа причина не бях чувал скоро. Според теб ако следваме твоята логика ще стане като Сократ " Много неща знаеше , но всичките слабо знаеше "
    Много добро(за мен) сравнение! Преди да запиша курса за компютри, бях камьонжия и всичко си правех сам, но за колата ходех на "майстор" щото не, че не можех сам да си я направя, но под камиона мога да се навра, ама за колата канал ми требе, че малко ниско идва, пък ми малко неудобно да искам канал от тези приятели дето от такива си вадят 'ляба и за това, направо им я оставях и да я правят, ама и те си вършеха работата по-добре и от мен, щото си знаеха, че номерата им при мен не вървят

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе