Резултати от 1 до 3 от общо 3

Настройки на компютъра към телевизора чрез HDMI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    3
    #1

    Настройки на компютъра към телевизора чрез HDMI

    Здравейте, тъй като съм все още голям лаик с компютъра затова имам голяма молба към всички вас, които биха могли да ми помогнат! Имам лаптоп Асус - PRO72Qseries и TV Самсунг D 6000. Имам си кабел HDMI-HDMI. Свързвам компютъра и телевизора с кабела и всичко работи както трябва. В следващия момент идва жена ми и иска да сърфира, а аз обаче гледам филм от компа към TV-то. Когато тя се включи да си "пипа" по компютъра, връзката към телевизора е аут. Та въпроса ми е дали е възможно аз да продължавам да си гледам избрания филм, а нейна милост - жена ми да си "ровичка" по компютъра без да се проваля връзката? Говоря за връзка с HDMI-HDMI. И ако е възможно, то обяснете ми как, но моля ви - като на новак, че тази техника все още ми е малко позната, но с ваша помощ се надявам да се понауча! Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #2

    Re:Настройки на компютъра към телевизора чрез HDMI

    win+p избираш си екстенд режим за дисплеите. пускаш си филма на тв а който иска да броузи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    13
    #3

    Re:Настройки на компютъра към телевизора чрез HDMI

    Цитат Първоначално публикувано от tmilanov
    Здравейте, тъй като съм все още голям лаик с компютъра затова имам голяма молба към всички вас, които биха могли да ми помогнат! Имам лаптоп Асус - PRO72Qseries и TV Самсунг D 6000. Имам си кабел HDMI-HDMI. Свързвам компютъра и телевизора с кабела и всичко работи както трябва. В следващия момент идва жена ми и иска да сърфира, а аз обаче гледам филм от компа към TV-то. Когато тя се включи да си "пипа" по компютъра, връзката към телевизора е аут. Та въпроса ми е дали е възможно аз да продължавам да си гледам избрания филм, а нейна милост - жена ми да си "ровичка" по компютъра без да се проваля връзката? Говоря за връзка с HDMI-HDMI. И ако е възможно, то обяснете ми как, но моля ви - като на новак, че тази техника все още ми е малко позната, но с ваша помощ се надявам да се понауча! Благодаря!
    Замисли се дали да не подариш лаптопа на жена си и да си купиш нов.Или да купиш на жената лаптоп.Каквато и гимнастика да правиш "гледане на филм и сърфиране" не се получава.Ако направиш това което ти казва estqwerty ще чуваш паралелно с филма какво гледа жена ти във Vbox или когато си чати в скайпа.Да не говорим,че от време на време филма ще ти е на забавен кадър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем при свързване чрез HDMI
    От Vladimir Ralev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 29-08-14, 01:34
  2. Отговори: 2
    Последно: 03-01-13, 02:04
  3. Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI
    От LexHammer във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 03-01-11, 21:31
  4. Безжична връзка между компютъра и телевизора.
    От centrino във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 9
    Последно: 03-11-07, 18:08
  5. Телефонен разговор чрез 2 компютъра в мрежа
    От kaki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 14-12-03, 23:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе