Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Ъпдейти на Уйндоус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #16

    Re:Ъпдейти на Уйндоус

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Върши работа, но съм с него защото какви ли не бози имах от които няма никаква полза-то не беше F-prot, NOd32, Avast и още доста други на които дори имената не помня и след като преди около 18-20 месеца поредния антивирус омаза Уиндоуса и му правих преинсталация, се отказах от всичко освен MSE
    Интересно, как така сумати хора използват същите "бози" (не говоря за кракнат нод) и нищо не им се омазва и компютрите си работят с години...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #17

    Re:Ъпдейти на Уйндоус

    Ама защо все се обръща темата че главно ъпдейтите са свързани с гадините дето щъкат из мрежата . И аз съм на мнението че по добре SP отколкото всеки ден ъпдейти . Но пък и че няколко десетки милиона код излиза перфектен - не съм съгласен , винаги има нещо за дооправяне . Да не би пък Линукса да излиза перфектен и да не му оправят дупките .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. NOD32 - проблем с ъпдейти ?!?
    От echo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-04-06, 20:17
  2. Отговори: 3
    Последно: 03-12-05, 21:15
  3. DVD ъпдейти
    От ivankrivodol във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-08-05, 13:33
  4. ПРЕМЕСТЕНО: DVD ъпдейти
    От Lupus във форум Поддръжка
    Отговори: 0
    Последно: 31-07-05, 08:50
  5. Отговори: 3
    Последно: 21-04-04, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе