Резултати от 1 до 2 от общо 2

Конфигурируема password recovery програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #1

    Конфигурируема password recovery програма

    Привет,

    трябва ми програма с която да открия паролата на Уин7 х64 акаунт. Нещо като Ophcrack LiveCD, но конфигурируемо.
    Ophcrack не ми върши работа защото не поддържа специални символи като !@#$%& , а в паролата има такива.
    Освен това знам около 2/3 от паролата, така че ми трябва програма на която да мога да задам шаблон - паролата е пар*** като * може да бъде един от символите !@#$%&
    Има ли такова чудо?

    Весели празници !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re:Конфигурируема password recovery програма

    "Cain & Abel" може би?
    http://www.oxid.it/cain.html

    Cain & Abel 4.9.41 http://store.kaldata.com/Cain%20%26%...ata.com%29.exe
    --------
    "Cain & Abel ще ви помогне да възстановите забравена парола. Програмата представлява снифер , който дава възможност за разбиване на криптирани пароли, например тези за регистрация в операционната система, парола на скрийнсейвър, dial-up и т.н. Cain & Abel съдържа също анализатор на мрежовите протоколи.

    Cain & Abel е безплатна програма за разкриване на всевъзможни пароли, които може да се напишат докато вие или някой от съседите по LAN-а работи под Windows. Cain & Abel ви позволява да подслушвате мрежата; краква криптирани пароли, използвайки речници, Brute-Force and Cryptanalysis атаки; записва VoIP разговори; декодира "доловените" пароли; показва какво се крие зад звездичките; разкрива кеширани пароли, които са заседнали на хард диска ви, запаметени в различните потребителски профили; пароли за закачане към Интернет, VPN и др. Cain & Abel може да подслушва всички популярни протоколи, включително FTP, SMTP, POP3, HTTP, mySQL, ICQ, Telnet и др. Функциите на Cain & Abel включват също: LSA Secrets Dumper, филтриране и др. Програмата е подходяща за мрежови администратори или средно напреднали потребители. "

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе