Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с vmware и Windows XP SP2 OEM Activation

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    59
    #1

    Проблем с vmware и Windows XP SP2 OEM Activation

    Преместих си една физическа машина на vmware. Малко преди преместването Вин-а изкарваше "аларма", че не е активиран. Забравих да го активирирам преди преместването и съответно сега виртуалната машина иска активация Трябва да я свързвам с нета или да званя някъде си .
    Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем и знае по-подробно какви са тънкостите на работа на vmware player, нека да сподели.
    Имам лепенката с продуктовия ключ, но по "разни" причини не ми се ще да се занимавам с микрософт, просто искам да използвам vmware машината за тестове и проби без да рискувам да разваля физическата.

    Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Проблем с vmware и Windows XP SP2 OEM Activation

    Вариантите са 2. Активираш я по легалният начин чрез въвеждане на номера или разговор в Help Desk-а на представителството на Microsoft или ползваш активатор или сериен номер по нелегалният начин и пак си работиш. Поради това, че вторият начин не е легален и забранен във форума не може да дискутираме проблема. Но като цяло това са начините. Трети поне аз не се сещам да има

    Ако не те допуска до десктопа , влез във safe mode и от там си направи активацията. Или поне rearm на таймера който ти брои дните за активиране.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows activation problem
    От DarkRose във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 01-05-07, 20:18
  2. Windows XP activation
    От Nedko във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-04, 13:29
  3. Windows XP Home edition activation
    От NosferatU във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 18-02-04, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе