Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с Enter key

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #1

    Проблем с Enter key

    Здравейте, използвам Уиндоус 7 и не знам какво стана, но изведнъж при натискане на Ентер бутона вместо обичайните действия, започна да ми изкача диалогов прозорец за батерията на лаптопа и всеки път като го натисна се появява такъв прозорец. Знаете ли как мога да върна обичайните настройки на Ентер бутона?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #2

    Re:Проблем с Enter key

    system restore

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Проблем с Enter key

    Към всички ...МОЛЯ ВИ ЗАДАВАЙТЕ СИ ВЪПРОСИТЕ ГРАМОТНО! Честно, като прочета такъв въпрос и ми се убива всякакъв ентусиазъм за отговор ... Бъдете по конкретен отностно модела на лаптопа, операционната система, инсталиран софтуер за функционалните клавиши и т.н.


    Като дам контакт и ми се отваря капачката за резервоара ...колата ми е червена със сини ленти

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #4

    Re:Проблем с Enter key

    Обръщаш лаптопа с клавиатурата надолу, и почваш да играеш кючек надявайки се да изпадне някое боклуче от клавиатурата. Другото което може да се пробва е да се изчисти с прахосмукачка. Успех!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 19-08-13, 19:54
  2. problem s enter the matrix
    От BREIKA във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 07-06-03, 00:30
  3. enter the matrix - излезна!!!
    От medunski във форум ИГРИ
    Отговори: 22
    Последно: 05-06-03, 13:02
  4. Enter The Matrix - The Game
    От Kayso във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 25-04-03, 05:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе