Резултати от 1 до 14 от общо 14

Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #1

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    Ми от доста време се боря с много изнервящ проблем...съвети исках от каде ли не, но за момента никакъв резултат.Склонна съм да повярвам, че просто нямам никаква алтернатива, ма реших да пробвам за последно...

    Значи, след малък/или не толкова малък[:I]/гаф с харда ми, станах горд притежател на ок.7GB чудесни *.CHK файлове...тъй като файловете са предимно *.gif , *.mpeg ,*mp3 и *.jpeg горе долу успях да ги оправя като разширения/тука е неизбежно да спомена "Thanks to GHOST"/...обаче ме интересува как да си открия някакво файл-инфо за вапросните...някаква програма за тая цел ми трябва, ма се тревожа, че нямаааааа[:-weepn]...някак си ще се побъркам да гледам директоря с файлове номерирани подред...

    PLS,HELP...[:-banghead]

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    предполагам, че ghost те е посъветвал да погледнеш header-ите на file-овете. file info няма, затова най-лесното е да пуснеш търсене в съдържанието на самите file-ове на най-разпространените типове - riff,avi... ще падне чакане ако ти е бавен компа, но все пак няма ти да ровиш и да си бодеш очите.

  4. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #3

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    tzuk-не е тва...Ghosta точно за тва ми помогна...аз сега си знам какви са файловете...на мен ми трябват имената на файловете-не разширенията им...то става примерно с някои като почна да ги отварям някои се разпознават...ама говорим за 7GB...някак си не върви да си ги rename-vam one by one...за такова нещо търся някаква програма...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #4

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    E kofti mi e da go kaja ama mai nqma takava ...

  6. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #5

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    [:-weepn]още по-кофти ми е да кажа, че май е така...тва беше някаква last hope...уви, умира...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #6

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    3Di, помоли някой приятел програмист да ти помогне. Това е истината - в програмистите

    Мен ме мързи, но ти трябва да познаваш някой... Работата не би трябвало да е трудна - една рекурсия преравя всички файлове и папки и проверява header-a на всеки фаил и съответно му прави rename. Единствения проблем ще е в разпознаването на header-ите, но някой по-опитен и с това ще се справи...



    Ако навиеш някой да ти помогне, работата трябва да стане.... е поне няма да отиде на по-зле... [:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    wireman, май не вдяна []. това вече е оправено. въпросът е възстановяването на оригиналните имена на file-овете.



    3di, кофти ми е да ти го кажа, но няма да стане твоята. в .exe-тата има инфо за оригиналното име, но само някога, когато изрично е въведено, и то не това това, под което се е подвизавало на компа ти, а под което съответния разработчик си го е кръстил. принципно няма. (но защо ли си мисля, че тези неща, които ти говоря, ти би трябвало да ги знаеш...). за останалите типове - просто забрави.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #8

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    golqma mizeriq a? i osobeno ako e nqkoi razrabotchik deto si slaga divi imena ot roda na arabski cifri vmesto opisanie. nqma lek - nali za tva trqbva da ima hlqb za raznite servizi. vsyshtnost 100% ima nqkva programka ama tq ne e dostypna za prostosmyrtni. onq den gledah po discovery kak vyzstanoviha chast ot informaciq na hard-disk sled pozhar.. ludnica..[8)]

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #9

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    Нямам думи!

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    hard-a е едно, името е друго

    името се променя във fat-a и презаписаните bit-ове няма как да се види

  13. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #11

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    Уф...още по-мъчно ми е да си го знам и аз, FearMe...ма някак си се надявах просто нещо да падне от небето...,еми whatever...с повечето важни неща се сдобих наново...най-тъпото от всичко е, че там ми беше и най-важната за момента папка, с нещата с които работя в момента...ма ко да се прави- *shit happens*

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    тук и тук има някаъв софтуеър за целта. Ако някой се интересува все още [:D]


  16. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #13

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    абе Форка...1.тва беше най-тъпото нещо...седиш на метър от мене, а се наложи да ми пуснеш линк в форума...нямам думи

    2. да продължа в твоя стил..-или не си прочел за какво става дума малко по-горе, или не си прочел за какво става дума в линковете дето си дал...

    това, за което тези програмки стават отдавна вече е свършено....бе никой ли не чете преди да пише...поне да ме беше слушал какво говоря преди да пишеш...оффф...[:-boring]

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #14

    Я, сега малко помощ, МОЛЯ!

    3 метра, а не един. Едно на ръка. Фторо постнах тфа тука с идеята че може на още някой да потрябва. Първия линк поне според описанието би трябвало да върши все някаква работа та... в тази ситуация по-зле не може да стане нали...

    /баси комуникациите вадим обаче [:D]/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за малко помощ...
    От elvira във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 18
    Последно: 25-07-10, 18:51
  2. Моля за малко помощ !
    От IceStream във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-09, 17:43
  3. Моля за малко помощ
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 03-12-06, 15:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе