Резултати от 1 до 5 от общо 5

HELP !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    36
    #1

    Smile HELP !

    Здравейте , вчера реших да си сложа windows 8 да го пробвам беше ми много любопитно дали ще ми хареса гледах доста ревюта в youtube но все пак реших да си го сложа . Много бързо се отказах от него и още днес си върнах седмицата ********************/details.php?id=256088&hit=1 . Инсталирах го всичко супер но като го включвам след зареждането на windows ми излиза ето това 21032013125.jpg ако до 8 секунди натисна space се маха и ми се включва компютъра ако обаче го оставя почва да зарежда някви работи за който си нямам представа .... ако някой може да ми каже какво е това и как да го оправя да не ми излиза ще съм много благодарен . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: HELP !

    Не натискай нищо и изчакай чекдиска да си свърши работата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    36
    #3

    Отговор: HELP !

    Mersi mnogo taka i napravih izchakah go 10 min zaredi si resna se i trugna bez problem

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: HELP !

    Миленчо! Толкова ли е сложно да пишеш на кирилица ? При следващо неспазване на правилата на форума ще има наказания!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    36
    #5

    Отговор: HELP !

    Извинявам се !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе