Резултати от 1 до 7 от общо 7

Може ли малко помощ за ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #1

    Може ли малко помощ за ХР

    Абе някой може ли да ми каже как да си конфигурирам ХР то (какво да направя за да не ми засича постоянно). Като цъкна примерно на Control Panela,My dokuments или където и да е чакам сумата и време докато го зареди направо ме побърква .къде трябва да погледна и какво да включа или изключа за да се поправи малко. имам достатъчно място на харда не е от това абе компа ми не е зле в смисъл читав е , а нямам идея какво да правя ако някои има идея моля да я сподели.Нещо което се прави по принцип не съм толкова добър все още и за това моля за помощ![!][]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Може ли малко помощ за ХР

    Напиши каква ти е системата и задължително дефрагментирай



    Забравих да напиша и за www.tweakxp.com

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Може ли малко помощ за ХР

    http://www.blackviper.com/WinXP/servicecfg.htm - подробно обяснени всички сървиси, доста от тях могат да бъдат изключени...

    И както каза Kayso - кажи каква ти е машината.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #4

    Може ли малко помощ за ХР

    Duron 1.2GHz , Maxtor20.0 HD , GеForce МХ 100/200 32MB , duno Gugabyte 7си нещо не си спомням , sdram 256MB и какво значи да дефрагментирам?[:I]

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #5

    Може ли малко помощ за ХР

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Duron 1.2GHz , Maxtor20.0 HD , GеForce МХ 100/200 32MB , duno Gugabyte 7си нещо не си спомням , sdram 256MB и какво значи да дефрагментирам?

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Леле!!! Абе пич, какво е GeForce 100/200? Това да не би като дадеш display properties да ти го изписва??? Ама няма значение.

    За дефрагментиране:

    Start>Programs>Accessories>System Tools>Disk Defragmenter (за '98, ама на ХР е подобно). Дефрагментиране означава да си подредиш информацията на харда. Всичко ще се стартира по-бързо.

    ОПИТАЙ!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #6

    Може ли малко помощ за ХР

    Благодаря ти за разяснението има голяма промяна слет като дефрагментирах тенкю много [:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #7

    Може ли малко помощ за ХР

    Също погледни какви процеси са ти стартирани.може да има нещо без да знаеш.Да си поосвободиш малко RAM макар че тази би трябвало да ти е достатачна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко помощ ако може.
    От dragonheart85 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 13:57
  2. Отговори: 7
    Последно: 13-11-08, 09:39
  3. малко помощ,ако може
    От kasis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-06, 12:11
  4. Ако може малко помощ за @ на този CPU!!!
    От batfilcho във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 25-12-05, 03:26
  5. ... малко помощ може ли?
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-10-04, 10:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе