Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Проблем с изтриване на файл при ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Значи имам 2 файла на харда и не мога да ги изтрия. Аз съм единствен ползвател, а ми дава, че ги ползва няква програма или друг юзър. Единият файл е филм, а другият видео клипче.

    Кажете какво да правя.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #2

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Значи имам 2 файла на харда и не мога да ги изтрия. Аз съм единствен ползвател, а ми дава, че ги ползва няква програма или друг юзър. Единият файл е филм, а другият видео клипче.

    Кажете какво да правя.



    <div align="right">оргинално мнение на user25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И на мен ми се е случвало подобно нещо, но след рестарт ми позволява да изтрия файла.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Пробвай да убиеш процеса CSRSS.EXE или SMSS.EXE, някой от тях пречеше

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    1. Убеди се, че си влязъл като администратор (т.е. че имаш такива права (в контр. панел / юзерс))

    2. с десен клавиш прегледай атрибутите и дали не е шифриран фаила (ако е в зелен цвят обикновенно).

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Потърси във форума имаше разискван същия проблем!

    Аз лично се сблъсках с подобен като не ми даде да изтрия една празна папка където преди имаше мр3 проблема се реши като махнах процеса explorer.exe i posle ot new process намерих папката и я изтрих пробвай тка за файла

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Проблем с изтриване на файл при ХР


  8.  
     
  9. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #7

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Сега ще ви кажа каква е далаверата!!!

    Ако сте отваряли нещо (mp3,avi...) с WMP, той добавя тези файлчета към някаква своя библиотека и повече не можете да ги мръднете от там където са били при отварянето. Отваряте WMP и в опциите намирате нещо като (не мого да ви кажа точно штото пиша от зала...) Media Library и избирате Full Acces на всички работи и т`ва е - триете и си местите всичко на воля. Ако не стане го направете още веднъж, щото понякого не проработва от първия път - щракате на всичкити опцийки, Apply и всичко е ОК!!!



    Ааааааа, и благодарете на г-н Гейтс за това...

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #8

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    А бре до кого до ви повтарям, за тези които не могот да си изтрият нещо, да ми направят acc за RD и да ми се обадят, ще им изтрия всичко!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">да ми направят acc за RD и да ми се обадят, ще им изтрия всичко!</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Хехех [] всичко

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #10

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">е те тука пише

    http://www.setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6579



    <div align="right">оргинално мнение на Black Adder</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    мдааа, помислих си, че така ще стане, ама не се сетих след като килна експлодър-а да трия файла.



    иначе вече все в порядке []

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #11

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Abe napravo si puskate media playera i davate da vi pretursi hdd za filmi i muzika sled tova kato iskate da triete file puskate mplayera i ot media Library triete fila i ot hdd stava super nema nujda da gi tursite prez explorera....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    23
    #12

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Това е си е бъг на ХР-то с AVI файлове. Ако искате да си нямате бъдещи проблеми с тях при триене, местене и преименуване изтрийте този ключ от регистъра на ХР:





    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}\InProcServer32]





    Това е.[8D]

  16. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #13

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Абе вие плочетохте ли какво съм казал?!? Май не...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    23
    #14

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    DJ това никъде не се вижда в опцийте на WMP 9.0

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #15

    Проблем с изтриване на файл при ХР

    Като имам подобен проблем си пускам "COMMAND PROMPT" пиша Del *.avi обикновенно работи[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с изтриване на папка
    От RISTAKI във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 30-12-08, 23:20
  2. Изтриване на файл
    От ggbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 10-03-06, 13:20
  3. Проблем с изтриване на *.avi файлове
    От boishin във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-02-05, 15:17
  4. Помогнете ако можете!!! Проблем с изтриване
    От hecoat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 11-10-04, 09:59
  5. Проблем с изтриване на папка.
    От Sagitarius във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 04-10-04, 15:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе