Резултати от 1 до 3 от общо 3

Изчезнали папки на Win 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1

    Изчезнали папки на Win 7

    Първо не знам дали ще мога да обясня съвсем точно за проблема, защото съм средно статистически потребител.
    От няколко дни съм с Win 7. С мъка се разделих с XP-то .
    Та, исках да преместя всички папки My....... от C: на D: Приятел ме посъветва да направя папка в D: с име ХХХ. След това отивам на това което искам да преместя, десен бутон, -->Properties--> location --> move и избирам новата локация в случая D:. Да обаче папката с име XXX изчезна от D. Файловете са там. Намирам ги с търсене. Когато отвиря някоя папка пътеката е D:XXX /папка но когато вляза на D: не я виждам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    Отговор: Изчезнали папки на Win 7

    Звучи като че ли папката ХХХ е скрита. Ето тук можеш да види стъпка по стъпка как да покажеш скрити папки и файлове в Уин7. Само препоръчвам да НЕ правиш стъпка 9, а да прескочиш на 10.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #3

    Отговор: Изчезнали папки на Win 7

    Благодаря. Оказа се че проблема е много по-елементарен. Незнам поради каква причина са се появили като под папки в My documents. Но пътя в таск бара не беш пълн. Показваше ми че трябва да ги виждам директно в D:. Както и да е.
    Всичко е наред. Благодаря за помоща.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изчезнали писма от mail.bg
    От faith86 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 30
    Последно: 13-03-11, 15:21
  2. Проблем с триене на папки
    От niksi във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 29-03-07, 08:43
  3. Изчезнали ленти с инструменти в Microsoft Word
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-08-06, 10:49
  4. Безследно изчезнали
    От elektronchika във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 15-03-06, 00:48
  5. Отговори: 16
    Последно: 04-10-04, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе