Резултати от 1 до 6 от общо 6

Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #1

    Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    Момчета, на лаптоп съм Тошиба сателитче, но съм сигурна че това е е без значение. Харесала съм си една програмка, която върви на х64. Друга една пък върви от Виста нагоре. В момента съм с ХР СП3 х32.
    Как да разбера, дали компютъра ми е годен да върви на Седмица и то х64...
    Не зная как по-добре да задам въпроса и да представя ситуацията.
    Поздрави!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #2

    Отговор: Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    Изтегли си и си пусни Windows 7 Upgrade Advisor Повече подробности на този сайт Upgrade to 64-bit Windows 7 | PCWorld Успех!

  4. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #3

    Отговор: Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    Провери и в сайта на производителя какви драйвери предлага за твоя модел. Ако е стар модела е възможно да имаш проблем с подкарването на някой хардуер.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    а още по-лесно щеше да е, ако беше написала модела тук

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #5

    Отговор: Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    Toshiba Satelite L300модел.jpg :

    - - - - - - - - - -

    Малко ме притеснява, че по препоръка на Сайта си ъпдейтнах драйвъра на Биоса, а после Уиндоуса ми спря да зарежда, та пак с ваша помощ го подкарах... Та затова реших да попитам. Тази програма, която ми предлагате да изтегля.... тя с какво помага...

    - - - - - - - - - -

    Благодаря за съвета за програмата. Свалих я... Вероятно ще стане!

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Отговор: Как да разбера дали мога да инсталирам на компютъра си Уиндоус 7 х64

    значи.
    Аз за PSLBGE намирам, че става въпрос реално, за L300-1AM. 1AM е даден с характеристики на Т3200 дуал на интел, 4ГБ рама ддр2 800МХц. Просто не виждам причината да не може да се качне 64. Като Т3200 е със 64 битова архитектура.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 26
    Последно: 02-01-15, 21:26
  2. Отговори: 5
    Последно: 04-03-06, 23:27
  3. Отговори: 9
    Последно: 17-11-05, 21:53
  4. Отговори: 6
    Последно: 25-10-05, 14:43
  5. Как да разбера дали ме виждат в LAN
    От funkyfresh във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 25-06-04, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе