Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

Windows 2003 - кой по-точно ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #16

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by jinom


    И освен туй Windows 2003 Server е стабилен колкото Unix системите. Така че сбогом Linux.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Пробвай да сложиш Windows 2003 Server на РС за $50, без видеокарта, с пуснати DNS, Web, Proxy, Sql, някой и друг game server и ела да те черпя на корем.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #17

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by jinom


    И освен туй Windows 2003 Server е стабилен колкото Unix системите. Така че сбогом Linux.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote></font>

    Пробвай да сложиш Windows 2003 Server на РС за $50, без видеокарта, с пуснати DNS, Web, Proxy, Sql, някой и друг game server и ела да те черпя на корем.



    <div align="right">оргинално мнение на hipo</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    АХХАХХАХАХ, ЯДЕНЕ И ПИЕНЕ БЕЗ ПАРИ!! НЯМА НИЩО НЕВЪЗМОЖНО В ИМЕТО НА ТАКАВА ВЕЛИКА ЦЕЛ.

    Хипо приготви си 20-30 бона защото ям само черен хайвер, и пия 200 годишно вино.

    И идвам с инсталиран, Кеширащ DNS, конзолно прокси, на ICQ webservera, MySQL, и сървер за шах []... и PC-to за 49.99$

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #18

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight

    АХХАХХАХАХ, ЯДЕНЕ И ПИЕНЕ БЕЗ ПАРИ!! НЯМА НИЩО НЕВЪЗМОЖНО В ИМЕТО НА ТАКАВА ВЕЛИКА ЦЕЛ.

    Хипо приготви си 20-30 бона защото ям само черен хайвер, и пия 200 годишно вино.

    И идвам с инсталиран, Кеширащ DNS, конзолно прокси, на ICQ webservera, MySQL, и сървер за шах []... и PC-to за 49.99$

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Имаш вино от тазгодишната реколта, а като го инсталираш на РС за $50, то ще е на 150, а докато зареди Windows-a ще е на повече от 200 години. А с черна боя, ще ти приготвя черен хайвер от зелен

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #19

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И освен туй Windows 2003 Server е стабилен колкото Unix системите. Така че сбогом Linux.



    <div align="right">оргинално мнение на jinom</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Доста смело изказване !!![]



    <div align="right">оргинално мнение на Vency</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Туй не си го измислям аз. Хората пишат в нета, ама кой да чете.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #20

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by jinom

    Така че сбогом Linux.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    Това ли пише?

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #21

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Не, туй аз го добавих, щото натам отиват нещата.

    Всички Linux фирми са на загуба, докато Microsoft имат най-голям прираст при сървърите за 2002г. още преди излизането на server 2003.



    Така че скоро и за това ще пропишат.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #22

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    А как стои въпроса с "активацията" (демек има ли вече нещо като надежден крак)???

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #23

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    според мен няма смисъл да се качва сега тази бета,аз я пробвах,ядоса ме и я изтрих,единственото което си заслужава да се види е темата и,ама то и без да я инсталираш може да се види,и има още бая бъгове,веднага ми лапна 170 рам,и не ми позна лан картата 3 комска,почти веднага се сдуха декстопа и таска бара,не ти дава да видиш къде кво има ми триа да я лъжеш за да погледнеш в виндос директорията,ша чакаме да излезе официално...тва е за мен

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    14
    #24

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    много странно. на мене си ми работи идеално, не заема рам, бърз е. разбира се дава малко бъгове но не колкото XP тва за 'виндос' директорията нещо не го разбрах, но няма значение. днеска четох тва че е 86 до 100% по-бърз файлов сървър от редхат, ама не съм сигурен. прочетете също и "How to make 2003 workstation" от windows.data.bg, има някои полезни работи. П.П. на кой му е притрябвал сървър за 50$???

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #25

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Въпросът не беше за цената на сървъра, а за операционната система, която да върви на него. По-точно казано, за това, че Linux е много по-непретенциозен към хардуера - на слаба машина можеш не само да инсталираш Linux, но и да ти върши доста работа, която, ако искаш да я свършиш с Windows сървър, ще ти трябва многократно по-мощна конфигурация.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #26

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Аз имам 2003 Ent, но нещо имам проблеми с DirectX-а. Версията ми е 9.0, но и на 8.1 дава че Direct3D и AGP Texture Acceleration са Disabled и никак не мога да ги пусна.Дъното ми е EliteGroup K7S5A с чипсет на SIS. Моля ако някой има идея как да се реши проблема...

    На диска има драивер за AGP-то но не е съвместим с 2003, явно е от това а?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #27

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Въобще не може да се прави сравнение м/у Windows и Linux.

    Както се казва и без пари да го дават ...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #28

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Ivo Wolfen > Display properies - > settings - > troubleshoot - slaider-a go davahash na full

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #29

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    10X Fifa ще пробвам!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #30

    Windows 2003 - кой по-точно ?

    Някой може ли да ми изпрати uxtheme.dl_ файла от I386 на инсталационния диск на Windows Server 2003 Ent., на копието което имам някой се е опитвал да модифицира този файл с цел придаване на XP изглед на тази ОС и при инсталация Windows-a дава съобщение че не може да намери този файл.

    Адреса на който може да ми го изпратите е: okiossev@elta.bg

    А колкото до XP изгледа на Win2k3 по-елегантния начин е като се използва този uxtheme patcher: http://www.neowin.net/downloads/uxtheme_v1.zip

    Благодаря предварително )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 06-12-07, 02:50
  2. Windows 2003 SP1
    От Dream във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 23-06-05, 09:39
  3. Windows 2003 i COM
    От ddat във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 25-01-05, 01:29
  4. Windows Server 2003 YES or NO
    От Ebus във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 16-03-04, 13:44
  5. Windows 2003 @ FTP
    От major във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 13-10-03, 14:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе